Цвіпканя• 16 октября 2024
Ніпт і скрінінг перший
Дівчата , мені назначили і те і те по віку . Тільки не можу зрозуміти , що робити краще першим , чи НІПТ чи скрінінг .
Лікар написала скрінінг в 12 образу після нього на НІПТ . Чи не запізно ?
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
В мене спочатку був забір крові, а через тиждень скринінг
Цікаво , на якому терміні ?
Яжбоматуся• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Цікаво , на якому терміні ?
Забір крові на 11 тижні, УЗД на 12
Гореотума• 16 октября 2024
Подруга делала нипт на 10й неделе.
Чтобы в случае патологии быстрее можно было среагировать.
Он на этом сроке уже абсолютно достоверен.
Ей был 41 год.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
Скільки вам років, що вирішили ніпт робити?
39 років і лікар сказала Ніпт в 13 тижнів зробиш , результат в 15 чи не запізно це
Гореотума• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Его можно делать в 10 недель, когда возможно выделить фракцию ребенка.
Почитайте форумы , исследования.
Результаты через 12 дней минимум.
Почитайте форумы , исследования.
Результаты через 12 дней минимум.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляSo_so
Для нипта должно быть 10 полных недель.
И почитала как Вы скрининг планируете делать (с разницей в неделю), найдите клинику, которая на этом специализируется и делайте там всё сразу.
В клиниках как правило цены за нипт от 18 тис и они не отправляют в Германию , делают у нас . Я не уверенна что на 100% доверяю , как мне кажется лучше чтоб анализ уехал в Германию . Плюс цена в Украине в 2,5 раза дороже
Ответ дляЦвіпканя
Я Вас не так поняла, наверное. Я думала Вы хотите при скрининге узи и кровь с разницей в неделю сделать.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляSo_so
Вот какое бывает исследование.
У плода 23 пары хромосом, а короткий нипт исследует стандартные три (СД, Эдвардс и Патау), а есть уже и анализ всех хромосом.
О , а тут вообще 54 тис .. на ауте читаю что все делают в синево .. достоверно ли там
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляSo_so
Так а почему нет ? Нипт можно сдать с 10,5 недели до 16 . Скрининг с 12 . Вот пытаюсь понять , что логичнее сдать первым
Котогосподиня• 16 октября 2024
Я ніпт здавала в 10,5 тижнів. А потім зробила тільки УЗД в 12 тижнів. Якраз прийшов результат ніпт, все було добре.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
Скринінг не робили ? Якщо чесно не бачу логіки робити перший скрінінг( аналіз) якщо зробила Ніпт
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ дляКотогосподиня
В якій лабораторії робили ?
Соображалочка• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я стала на облік в приватну клініку. Базовий ніпт на 3 най розповсюдженіших синдроми сказали, що буде 6-7 тисяч.
західний_діалект• 16 октября 2024
Вам лікар вірно написала. Я ніпт не здавала а просто кров на паталогії але там також треба повідомляти параметри узі скрінінгу. Думаю для ніпт анвлогічно.
Робите узі а на нуступний день здаєте ніпт
Котогосподиня• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Я теж не бачу логіки. Ніпт має дуже високу ймовірність. Якщо по ньому все ок, навіщо ще раз здавати кров, щоб по ній порахували в прісці чи астраї ризики, які вже будуть пораховані з більшою точністю.
Я робила ще 2020 в Сінево верасіті розширене. Тоді його на Кіпрі робили, зараз не знаю як.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
Тоді виходить роблю в 12 тижнів узі +скрінінг і на наступний день Ніпт ? Так логічно ?))
західний_діалект• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Може малось на увазі скрінінг=узі а потім ніпт
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
Не питала , можливо і так доречі . В 12 тижнів робимо узі , якщо все ок робимо Ніпт . На усі я так розумію вже теж багато чого бачать
західний_діалект• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Ну дивлячись, що ви маєте на увазі під ок.
Не хочу вас лякати але є патології після яких, дійсно, вже ніпт немає сенсу робити.
Тому узі генетика і відразу ніпт
Котогосподиня• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
У вас скринінг по крові скоріш за все буде поганий, бо буде враховуватись вік. Мені було 35 років і я відразу була налаштована на Ніпт. Зробила, все було добре і ходила собі всю вагітність спокійно.
Цвіпканя
• 16 октября 2024
Ответ длязахідний_діалект
Тому узі генетика і відразу ніпт
Я все розумію . Тепер ясно чого лікар спершу рекомендує узі потім Ніпт
Крошечка-хаврошечка• 16 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
Если сдавать НИПТ, то раньше. Когда, если выявлены патологии, для прерывания беременности еще не нужно проходить 7 кругов ада с инвазивной диагностикой и ЛКК. Т.е. результат должен быть до 12-12,5 недель. С 13 недель сделать аборт по собственному желанию уже невозможно.