Единорог_помог• 16 октября 2024
Відповідь на відзив по ЦПК, через електронний суд
Хочу направити відповідь на відзив через електронний суд.
З відправкою в суд все зрозуміло.
А от щодо відповідача, то він не зареєстрований в електронному суді.
Проте зареєстрований його адвокат.
Якщо додати адвоката при формуванні заяви як представника відповідача, то відповідь на відзив відправиться на цього адвоката?
чи потрібно надавати суду докази відправки й відповідачу ?
З відправкою в суд все зрозуміло.
Проте зареєстрований його адвокат.
Мой_ужин• 16 октября 2024
Адвокат, який вказав свій електронний кабінет в есітс (це його ідентифікаційний номер) і так побачить, що по справ надійшов документ - відзив, відповідь на відзив, заперечення, заява і зможе ознайомитися з ним онлайн.
Достатньо повідомити таким чином адвоката, щоб вважався повідомленим його клієнт