Автопортрет нурофена• Изменено 16 октября 2024

Чому в державних установах співробітники собі дозволяють таке відношення до люде

Звернулась в державну установу з приводу певних документів(в себе в СМТ). Зайшла в кабінет, привіталась, ніхто навіть не привітався. Ну та добре, це ще нічого. За столом сиділа жіночка середніх років, сказала що мені треба зробити, де що заповнити. Я все заповнила, принесла їй бланк, а вона у відповідь: ’я тобі що сказала ще написати, візьми ручку і допиши’. Я розумію що це дрібниця, але якось так ображає, що чужа людина тикає тобі, і так спілкується наче ти до неї додому прийшов, те саме і в лікарнях державних, всі вічно незадоволені чимось, гаркають.
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляparele
Смотрите выразительно в глаза, поднимаете бровь: «а где это мы с Вами на брудершафт пили?»
И ходите полгода за своей писулькой, обрыввя горячие линии
Пригаю-цибаю• 16 октября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
в мене є подруга, яка працювала у собезі, довго
і була саме такою як ви описуєте, тому що за день у них 87 % неадекватних людей, реально неадекватних, чого лише моя свекруха варта, коли вона приходила, вони навіть в кабінетах закривались.
це така форма захисту від негативу
вже 5 років подруга не працює там, вона навіть ззовні змінилась, стала спокійною, адекватною жінкою
это хамство и непрофесионализм,а не ’така форма захисту от негатива’.не нравиться работа,не справляешься-не работай.
автор Автопортрет нурофена • 16 октября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Я не знаю де ви були. Я зверталась до Цнапу, різних паспортних столів, відділів рагсу, до голів ОтГ, то центру зайнятості, до тцк. Ну ніде мені не замили, і не було такого що я пішла не вирішивши питання
Паспортний стіл. Питання вирішили, з цим все ок. А от саме відношення бажає знати кращого
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляparele
Да щаззз. Они все почему-то смертельно боятся звонков на горячую линию. Особенно по громкой связи, с пояснениями.
Угу. Мы оформляли уход. Чихать они хотели на эти звонки
Ответ дляСладкий лимончик
Увольняють аж бігом, на їх місце ще з десяток знайдеться
В місті може й так, а от в СМТ де всі один одного знають наврядче
Ответ дляКашпо
Вспомнила как подруга узнавала инфо для меня по телефону. Позвонила в гос.учреждение и начала спрашивать,а ей хамским тоном начали отвечать вообще левое,она говорит»я такая-то ,работаю там-то «,короче она работает в той же конторе в соседнем кабинете,и та тётка сразу Мур Мур мур,такая милая стала.
Гадость такая 🤢
Треш
Пригаю-цибаю• 16 октября 2024
Ответ дляКашпо
Гадость такая 🤢
тетка лицемерная.это страшные люди.
Ответ дляЧавонадо
На прибуткових місцях ніхто звільняється просто так .
Анука міграційна служба, що там ? Адмін послуги . Ніхто нічого ) я прекрасно знаю бо чоловік там працює . Всі свої .
А в міграційній в низ такі гарні зп?
Злюка бобер• 16 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
а чому ви вирішили що їм не подобається? подобається і з роботою справляються
просто частіше вони не заїскують перед людьми
а люди в нас звикли, що б перед ними стелились
ні. я розумію, що є вийнятки і бувають реально хамло, але це рідкість, за мої 43 роки я з таким стикалась лише 2 раза і це були няньки в лікарнях.
ГоловнаЯ• 16 октября 2024
А что вам мешало поставить ее на место, не понимаю?
Ответ дляГоловнаЯ
Бо документ потрібно було зробити , ще й черга була за мною, я перенервувала
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А в міграційній в низ такі гарні зп?
Нет.
Чавонадо• 16 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А в міграційній в низ такі гарні зп?
Можна я не буду відповідати?)
ГоловнаЯ• 16 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
У каждого документа по закону есть свои сроки выдачи.
Зачем горячая линия? В 90% случаев корона с таких мадамок слетает просто при упоминании вышестоящего руководства
Ответ дляЧавонадо
Можна я не буду відповідати?)
Та ладно вам)
На циголках• 16 октября 2024
завжди пишіть скарги і звертайтесь на гарячу лінію, бидло боїться хазяїна
ГоловнаЯ• 16 октября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
це така форма захисту від негативу
Это все отговорки. Если бы ее гарантированно штрафовали за каждое неподобающее поведение, она аж бегом бы вела себя нормально.
Намакушка• 16 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А вы звонили? Меня 3 месяца футболили, а потом сказали что не знают где мои документы, я их обматерила, сказала, что сначала позвоню, на 1551, потом на горячую линию Мин соц политики, потом на горячую линию МОЗ, а завтра приедут к ним и пусть они только попробуют не найти мои документы. Мне перезвонили через 15 минут, сказали, что документы нашли,ехать никуда не надо, завтра их отошлют в реабилитационный центр и отзвонятся 🤷
Единая страна!• 16 октября 2024
Ответ дляparele
А я звоню, в мене кума працювала в обласній адміністрації і навчила😂
Вони потім протягом місяця мають дати відповідь в письмовій формі.
Мені так пару раз листи приходили, я вже й забула за них
ГоловнаЯ• 16 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нет. Вы просто не умеете себя отстаивать и все.
Сказать фразу ’На основании чего вы мне тыкает и хамите’ займет 3 секунды
parele• 16 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Есть законные сроки.
Нужно просто о них знать)
КондуктЕр тролейбуса• 16 октября 2024
Ответ дляЧавонадо
О, то ви доларові мільйонери 😉
Сладкий лимончик• 16 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Шепотом, в районах тим паче!
Всі їх місця дуже хиткі.
Нам якось було потрібно надтерміново зробити закордонний, а запис електронний з сьогодні на завтра був в районі. Записались, приїхали, прийняли як рідних
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вы ещё в тцк про сроки оформления расскажите. Какие сроки выдачи у акта обстеження? ’ Комиссия приезжала, никто не открыл’ . Докажите обратное
УжеВотДа• 16 октября 2024
Ответ дляКашпо
Гадость такая 🤢
Мені колись терміново потрібно було отримати довідку з деканату, часу мала від сили годину, декана не було, зам відчитав і відправив у віддалений головний корпус до ректора за гербовим бланком. Там мене, звичайно, могли послати, бо а) з таким студенти до ректора не ходять, б) виявилось, в кожному деканаті є свій запас гербових бланків, але заспокоїли, бо я вже ревіла, і без питань дали той дурнуватий папірець. Прибігла я вся в милі, знову вислухала, почала писати заяву, зам декана прочитав моє прізвище і аж перемінився в обличчі - він добре знав мого батька. Заявив: ’Сонечко, що ж ти відразу не сказала, що ти донька Олега?’, я аж не стрималась, розповіла, що про це все думаю. Реально гидота...
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляНамакушка
Конечно звонила. До фени. Пока не вышла через знакомую, футболили из кабинета в кабинет
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляparele
Есть законные сроки.
Нужно просто о них знать)
Какие сроки выдачи у акта обстеження? ’ Комиссия приезжала, никто не открыл’ . Докажите обратное
parele• 16 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Зачем мне что-то доказывать? Вам нужно - ищите законодательную базу.
Абсолютно для любого документа есть срок обработки и ответа.
ГоловнаЯ• 16 октября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Это не задача человека доказать, что он был дома, а задача соответствующего органа все сделать согласно закона и в сроки.
Спок обращения зафиксирован, в чем проблема?
Сирожено_пирожено• 16 октября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Получили ответ ’никто не открыл’ , акта нет