КартаБезКомиссий• 16 октября 2024
Не проходить довго. Що це може бути? Фото
В сина вискочило таке пʼятно на нозі. Не проходить довго. Думала синяк, мазала синяк оф, зараз два дні кремгеном мажу і нічого. Що це може бути? Дерматолог нічого толком не сказала
БолеИменее• 16 октября 2024
Купіть гормональну
Я б радила Еліком або тримистин
+ антигістамінні таблетки декілька днів типу лоратодина або кларитин
Я б радила Еліком або тримистин
КартаБезКомиссий
• 16 октября 2024
Ответ дляAlmamater
Схоже на слід від укусу мошки, який уже проходить. Був зуд, біль?
Ні, нічого не було. Але ж то хлопчик, думала вдарився , розчухав. Він не знає звідки взялося
Борода• 16 октября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
У сина на плечі такі самі дві плямки, вже місяць. Думала сінець. Мазала траумелем, без толку. Зараз пробую гормональну мазь, щось не допомагає
Сарафанное радио• 16 октября 2024
Ну в мене таке теж на ногах буває, спочатку день-два гнійник, сильно болить, а потім залишається така пляма десь ще пів року. Напевно зі стрептококовою інфекцією повязано