Не вмію заміряти• 16 октября 2024
Школа рисования позняки
Посоветуйте школу рисования для ребёнка в нашем районе. Можно частную, можно гос кружок. Главное педагог и интересные занятия.
Не вмію заміряти
• 16 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Там нічого толкового немає, там видоювання грошей.
А де є?
Не вмію заміряти
• 16 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Шукайте школи мистецтв, державні.
На Позняках є таке. ДШМ 4. Можливо щось чули про неї?
Ласунка• 16 октября 2024
в приватних часто малювання заключається в тупому перемальовуванні картинок. толку від цього нуль, тупо батьківські амбіції задовольнить, бо ж дитинка приносить картину гарну намальовану. а вміння малювать лишається нульовим, бо саме цьому ніхто не вчить
Не вмію заміряти
• 16 октября 2024
Ответ дляЛасунка
Тому і питаю де вчать. Бо в мене вже доросла дитина. 11 років. Та хоче саме навчитись, гарні картинки мене не цікавлять.
Оле Лукойе• 17 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Не чула, але це краще ніж приватні 100%