авиация НАТО.
Без_паніки• сегодня в 17:24
⚡️росія навмисно перенаправляє українські дрони в повітряний простір країн Балтії та паралельно посилює пропаганду, — МЗС.
Ну як мінімум європейці не дозволяли використовувати своє небо для ударів по росії, бо вони історично «бояться ескалації».
Але кацапи в плані пропаганди користуються тим, шо перенаправляють дрони в країни ЄС і створюють для себе картинку «невинності».
Just a crow• сегодня в 17:28
Только читала об этом новость, вряд-ли что-то всколыхнётся там, а будут обеспокоены как всегда.
Но лучше бы укокошить рашку нам помогли
Happiness13-Ukraine• сегодня в 17:49
Ответ дляАа-b3d7
хз но по ходу война начинается
тільки що розмовляла з колегою з Ригі. Де ви інфу берете?
Ответ дляБез_паніки
О, а так можна? То чого ж наші дрони кацапські не перенаправляють кудись і пичку кірпічіком?
Ответ дляJust a crow
Но лучше бы укокошить рашку нам помогли
У Украины с её 40 млн. населения никакого военного успеха не видно. Только это население отполовинили. А у Прибалтики всего-то миллионов 5 наберётся. Включая стариков и грудных младенцев. Так что если они в войну вступят, то уух. Сразу до Урала дойдут. 🤣