Лукава Кішка• 16 октября 2024
Підкажіть по Puma
Привіт.
Підкажіть будь ласка де знийти PDF на Puma
Вперше замовила вже відправили знайти не можу🙏
naxodki_youtube• 16 октября 2024
інвойс? так заскріньте просто --
Інвойсом вважається документ, який містить повний перелік товарів для трекінг-номера, загальну вартість товарів та вартість доставки. Він повинен містити прізвище та ім‘я особи, яка здійснила замовлення, а також дату та номер замовлення у магазині.
Лукава Кішка
• 16 октября 2024
Ответ дляnaxodki_youtube
PDF ?
Так на сайті перевізника треба зареєструватися трек і дати інвой в PDF форматі
Любительница• 16 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Інвойс вас присилає магазин, зазвичай він вже в ПДФ, якщо це не так - зробіть скрін, збережіть. а в гугл є онлайн конвертери в ПДФ так і питайте конвертувати jpg в pdf онлайн
naxodki_youtube• 16 октября 2024
Ответ дляЛукава Кішка
заскріньте і збережіть як pdf
Умничка-помощничка• 17 октября 2024
Ctrl+Р (англ) в особистому кабінеті у необхідному замовленні і зберегти як пдф. Або з пошти (є значок роздрукувати) - зберегти як пдф