Зашла на 5минут• 17 октября 2024
Трешнякова ситуація
Нещодавно сталася певна ситуація. З чоловіком зустрічаємося більше року. З мамою його знайома. А це був день його народження. Приїхала мама,сестра з племінницею,двоюрідний брат з жінкою і найкращий друг з жінкою. Святкували вдома в нього, лиш увечері вийшли в кафе на каву і тістечко. У чоловіка з мамою стосунки дуже тісні. На відміну від дочки (його рідної сестри). Вона матері не допомагає нічим- привіт,бувай- от і всі стосунки. Цей же все мамі і мама ним крутить,як циган сонцем в свої 73. І от ситуація за столом. Мій чоловік звернув увагу,що у сестри красивий годинник(у нього фетиш на годинники). Чоловік сестри відповів - це я подарував. А мій кавалер - а от я мамі подарував теж якісь там(3 чи 4 роки тому). Тут підключилися в розмову друг його і брат двоюрідний. І кожен наввипередки хвалився ЩО він там купив жінці- годинник,сережки,телефон. Треш полягав в тому, що чоловіки хвалилися своїми половинами,а цей щоразу згадував маму свою...Це в 47 років. А я мамі те подарував,а я те подарував...Я сиджу лиш мовчу. Тоді його друг каже - то добре,що ти мамі даруєш,а що ти К .(тобто мені) купив.? І тут некрасива пауза. Бо нічого такого. Кавоварку Біалетті на 8 березня і букет квітів з невеликою сумою на др. Мені так стало незручно. І йому теж. А я думаю,що я тут роблю? Бо дійсно,вічно для мене грошей нема:нікуди особливо не ходимо,ніде не буваємо,ніяких подарунків,допомоги.НІЧОГО. То нема грошей,то хворіє..Зараз він хоче зустрітися,а мені стало просто огидно. Я не хочу геть бачити його. З прозрінням мене можна привітати.
Ируся-пуся• 17 октября 2024
Автор, подарунки - то ще фігня, а от що він мамин синочка то дуже погано. Треба іншого шукати
Хата на мати• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
воно то так. але оце згадування і вихваляння покупками для своєї мами - це треш. на нього дивилися його знайомі і родичі як на дебіла.мужику 47,а він хвалиться покупками для мами...
Ну,з мамою він все таки більше набагато,чим з вами.
Зашла на 5минут
• 17 октября 2024
Ответ дляХата на мати
чому? з мамою 3 р на рік. Зі мною щотижня
Хочу наколоти губи• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Сочувствую, что тут сказать. Поэтому он и не женат до этого времени
Бронетапці• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
автор, зачем вы тут жалуетесь?
вы же понимаете, что он вами пользуется, а вы ему позволяете это делать?
Зачем?
Если вы никуда не ходите, видетесь раз в неделю, и вы продолжаете к нему ходить, не имея никакой поддержки, то мама тут не при чем.
Ему все равно на вас. Вы удобная для секса и все. Больше он в вас вкладывать не хочет и не будет
Зачем?
Lilian-nochka• 17 октября 2024
Ответ дляsim_sims
Что думает мама мальчика?))
Мама как раз его такому и научила,у них в семье 3 брата
Губной рояль• 17 октября 2024
Ответ дляLesy4ka987
Автор, є така психологічна гіпотеза, що якщо:
Вас не кохають
На вас економлять
Вас не цінують
Не приділяють час
То:
Ви себе не любите
Ви на собі економите і сама
Ви не знаходите час на себе
І ви себе не цінуєте
А оточуючі- це ваше дзеркало
Я не гарантую, що вас «принц» зміниться, але на зміну йому може прийти інше дзеркало.
Просто подумайте, не відкидайте цю думку одразу ❤️
Вас не кохають
На вас економлять
Вас не цінують
Не приділяють час
То:
Ви себе не любите
Ви на собі економите і сама
Ви не знаходите час на себе
І ви себе не цінуєте
А оточуючі- це ваше дзеркало
Не знаю як автору, а мені дуже потрібно було зараз прочитати ці слова. Дуже дякую вам
Ответ дляЗашла на 5минут
хочеться просто жити,а не грати ролі. в нього мама завжди буде на 1 місці. елементарний приклад- я вже декілька разів казала,що ми не ходимо нікуди.Пішли в кіно,наприклад. мовчить.Але як приїхала мама і сказала,що вона давно трубочки в руках не тримала,то бігом повів її в кафе
А що то за чарівна трубочка?)
Та прям багіня• 17 октября 2024
Автор, отпишитесь через пару дней, что там у вас с ним будет
Расстанетесь, скажете, что не так ему?
Ваш вариант :))?
Интересно ж)
Расстанетесь, скажете, что не так ему?
Ваш вариант :))?
Интересно ж)
ХаДиДиШь• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Покупаем естественно,и много)
Просто дивно, що саме взуття, а не косметику, парфуми, там ще щось дівчаче, а не взуття
Lesy4ka987• 17 октября 2024
Ответ дляГубной рояль
Ответ дляЗашла на 5минут
це ви так думаєте . я зустрічалася з різними чоловіками і усі дарували подарунки і недешеві.. тим більше він мене представляє як кохану жінку і говорить про сумісне проживання. але після такого я однозначно відмовлю. нах воно мені треба. хай з мамою живе
А попередні чим вам не підійшли?
Ото таке життя, спробуй знайди з перламутровими гудзиками))
Запароленое одеяло• 17 октября 2024
Чудово, авторко! Прозріння-це кайф! Так тримати🫶🧸🫶
Ви у себе одна найкраща, щоб тратити свій дорогоцінний час на людину, яка не зробила основний і визначний крок в житті, не відсепарувалася. Він ще гусінь, а ви вже метелик😘
Прагматик флегма• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
хоч щось срібне. я золото не ношу, срібло люблю. і він це знає. у відпустку я їздила сама. загалом,нічого абсолютно
Ну то й на холєру він вам здався?
Свисток ля-минор• 17 октября 2024
Автор, цікаво - чи скажите вы йому про причину розставання? Цікава його реакція
Прагматик флегма• 17 октября 2024
Ответ дляТвоя космішна
Самые длительные отношения у него с мамой за жизнь
Те тоже говорили о подарках женам,а не просто девушкам
Маю дорослого сина, і уявити не можу, щоб він мені дарував більше ,ніж своїй дружині, і тим більше, потім цим хизувався публічно
Аноним Советчик• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Мама не може даватися любов бо живе на відстані.бачаться 3 р на рік у кращому випадку. Мама лиш тягне.і грає в жертву. колись він випив і сказав, що мама в нього страшний маніпулятор. Якщо розібратися.то вона не дала йому нічого - ні освіти. Ні старту...все сам. Стикався по гуртожитках. Я думаю, що він якраз намагається вислужитися і заслужити її любов. Шле посилки постійно. Час від часу він так з нею свариться, вона настільки вміє доконати його, що після цього він мені телеіонує і все це розксзує по 40-50 хв. Останнього разу я через 10 хв сказала зо мені треба тнрміново йти. Але мати все одно постійно згадує дочку хоча та на неї срати хоче. Намагалася тягнути з дочки гроші, вимагати щось .бо там заможній чоловік - дочка показала дулю з маком. Ніколи ні копійки.ні допомоги. То вона до неї і не їздить. Але з цього все тягне
все вірно, хоче вислужитись... Та видно та мама далеко не подарунок була тому сестра і ігнорить її забаганкт. А нахвалює її лише для порівняння, щоб син ще більше старався.
Подякуйте долі за цей випадок. що відкрив очі! Ви точно вартуєте більшого!
Инста_Богиня• 17 октября 2024
Ответ дляKievN
Сношается потому что она не против или больше не с кем.
Но они не семья, как во всех других примерах.
Зачем сравнивать жен и маму с собой, автор вообще не догоняет, что у них другой статус?
читайте уважно - у нього було дві! офіційні дружини - а хвалився він тим, що дарував мамі 3-4-7 років тому, а не тим, що дарував дружинам
Коржик• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Підождіть думати про розставання.
Сходіть з ним до трц, зайдіть в Пандору. Приміряйте пару прикрас.
Скажіть йому як би вам хотілось цей милий кулон
Так у нього грошей немає...
Пацаааааааан• 17 октября 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
А что вы ему за год подарили интересно?
Коко На Страже• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Ну на п´ятому десятку важко знайти чоловіка без недоліків і минулого
але можна хоча б без матері)))
Якось так і живу• 17 октября 2024
Капець ситуація )
А вам огидно тільки тому що родичі підняли цю тему ?
Чи реально ви відчуваєте що жлобиться на вас ?
Гарні диньки• 17 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Ото вам оно надо,престарелый жадный мамочкин сынуля и его родичи
Та хоть и не престарелый.
Моему 34, такой же дебил.
С трудом разорвала отношения.
Моему 34, такой же дебил.
С трудом разорвала отношения.
Гарні диньки• 17 октября 2024
Ответ дляЛама_мама
Насправді чоловіки які люблять і поважають мам, їх можна переманити на свою сторону
Звісно потрібно гарно грати роль. Але на війні як на війні
Неможна, бо саме, то святе. Нехай живуть собі щасливо, не треба витрачати свою енергію на зайве