Колгоспниця• 17 октября 2024

Дитині натерло взуття. Як би ви поступили в даній ситуації?

Купили дитині осіннє взуття, вартість 2500 грн. Шкіра. Розмір їй підходить. Пішла дитина в школу, коли повернулася, а всі п´ятки в мозолях. Подивилася на взуття, а в середині де п´ятка нашита деталь, яка натерла дитині ногу (задник, незнаю як пояснити). Типу, так задумано, але вони натерли. В магазині приймати їх назад не захотіли. Сказали можете поміняти на інші, але інші мені не підійшли (або важкій якісь, або просто дитині не подобаються). Що би ви робили в даній ситуації?
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Користувалася б своїми правами

Стрекоза любви• 17 октября 2024
У вас є 14 днів, щоб товар повернути, звичайно, якщо немає слідів носки.
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Користувалася б своїми правами
Тобто подавати на експертизу і йти до суду? Вони відмовляються повертати гроші. Кажуть, що видно сліди носки
Жена аллигатора• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так уже ношены.
Аnnеt• 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Користувалася б своїми правами
какими? обувь ношеная. никаких дефектов в ней нет. какая причина возврата?
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
А їх видно?
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вважають що є, дитина була в них вдень в школі. Я видимих слідів не бачу

Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Покажіть
Жена аллигатора• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Автор, ну так читайте закон! Обмен/возврат если нет следов носки. А вы ж носили, сами пишете. И наверняка это рассказали в магазине))) так что все, паравоз уехал
Аnnеt• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
а какая гарантия, что вы их не купили, чтобы обуть раз на праздник?
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Покажіть
Якщо буде ще цікаво, то вечером скину фото
НеКонец-Света• 17 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ношене взуття можно повернуть тільки у випадку браку. Чи брак у автора- має встановити експертиза
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Вони бачать сліди носки, але можуть поміняти на нову пару? Це смішно)))
Чи магазин такий добрий?
НеКонец-Света• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Устилка завжди видає сліди носки
Жена аллигатора• 17 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Давайте так, автор перед покупкой видела что там и как пришито
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
А на якій тоді підставі вони хочуть автору поміняти це взуття?
НеКонец-Света• 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Уявлення не маю. Може це особиста ініціатива конкретного магазину.
Жена аллигатора• 17 октября 2024
А вообще, бывает так что натрет при первом обувании. потом все нормально. У девочки могут быть такие ножки
Аnnеt• 17 октября 2024
купите силиконовые накладки. отнесите к сапожнику, чтобы он отпорол вам ту деталь. всегда есть выход. вины магазина в ваших мозолях тут нет.

автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Так уже ношены.
Так, але якщо причина у взутті? За 12 років дивна носила різне взуття, а тут натерло за пів дня в школі. То ж не має так бути
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Я не те щоб захищала автора, просто сам цей факт для мене дуже дивний.
Бачать сліди носки, ок допобачення, поверненню не підлягає. До чого тут обмін?
Жена аллигатора• 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
может автор там истерику закатала, что уже пошли на уступки
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Та от я не знаю як описати причину. Неможливо носити 🤷 взуття куплено по розміру, на заднику накладка, яка царапає ногу
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Блін, ну які у тупки₴)) або по правилам або ніяк
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А їх видно?
Вони бачать, я не бачу щоб за пів дня щось змінилося на взутті
Аnnеt• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
мне любая новая обувь натирает. даже ортопедическая. первые пару недель хожу в пластырях и кровавых мозолях. потом ноги привыкают.
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
На якій підставі вони вирішили поміняти взуття якщо є ті сліди носки?
НеКонец-Света• 17 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Магазин може самостійно встановлювати додаткові правила які не обмежують права покупців і не суперечать законодавству.
Може вони такі клієнтоорентовані,а може втомилися від регулярних скандалів
автор Колгоспниця • 17 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Так розказала, так як казала, що натерло ноги. Кажуть прийдіть оберіть інші. Є деякі черевички +/-, що нам би підійшли, але мають ноги трошки загоїтися, бо інакше як оберу 🤷
КротоТо• 17 октября 2024
Ответ дляКолгоспниця
Помять задники, подруга советовала молотком побить, если слать не сможете