anutaw• 17 октября 2024

Залужный как и все партии Рады поддержали полностью план Зеленского

https://24tv.ua/zaluzhniy-vpershe-vidreaguvav-plan... Основні тези
Валерій Залужний, колишній головнокомандувач ЗСУ, підтримав План перемоги Володимира Зеленського, підкресливши, що Україна бореться проти коаліції росії з Китаєм, Іраном та Північною Кореєю.
Залужний наголосив на важливості глобальної стратегії від партнерів та застеріг від прогнозів щодо завершення війни, підкреслюючи, що у війні важлива лише математика.
Він зазначив, що план перемоги стосується не лише України, а й інших країн, які повинні бути зацікавлені в завершенні війни.
LudaSHS• 17 октября 2024
Ответ дляanutaw
Новый Генсек НАТО сегодня выступил-Украина будет следующей страной в альянсе.
Або після Босніі і Герцоговини , це може роки, всі це розуміють. Але як про майбутнє, то нам потрібен оборонний союз , бо ця орда нікуди не дінеться

alina 94• 17 октября 2024
Так я думаю всі підтримують цей чудовий план не тільки Залужний.Зеленський наче там три місяці дав партнерам на виконання?)Мабуть вже заворушилися,щоб встигнути)
автор anutaw • 17 октября 2024
Ответ дляViktoria_St
Потужно, ввиду того что желающие на вступление мы, Грузия и Босния. К 2030 фиг куда мы вступим, разве только в 💩, но в нее мы вступили ещё в 2019
Вы-да.Не говорите за всех)
автор anutaw • 17 октября 2024
Ответ дляalina 94
Почему ваш гетьман не встал в Раде и не сказал-нихт?Струсил или какая причина,мог бы свой план выложить,а не тролей за бабки набирать.А то в глаза сюсю,а поза глаза
автор anutaw • 17 октября 2024
Хотя о чем я говорю,если за 20 лет при власти барыги в НАТО нас не пускали,а баблишко с россии текло рекой да все наши ракеты,танки,самолеты,снаряды распродали да себе и детям империи повыстраивали,заводы-фабрики да недвигу за границами,а мы теперь изза этих тварей детей хороним.Попередники чертовы.
автор anutaw • 17 октября 2024
Матрьошки с сепаршами,а вы че молчите?Мобилизация у вас будет еще хуже