Love_Love_Love_• 16 октября 2024

Серйозно, поясніть про план перемоги? Нашо його було представляти?

У ВР, до того ми не знали що потрібно для перемоги чи вони не знали чи нам не потрібно було перемагати? Що за тусовка з цим планом?
автор Love_Love_Love_ • 16 октября 2024
Типу, він представив план, а депутати такі: о! Точно, клас, давайте так і зробимо?

Yuliya82• 16 октября 2024
Ви ще вірите цьому брехлу?
Наталія-Ната• 16 октября 2024
Реально. Это же сплошная утопия
Alex_Kri• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так они сделать так и не смогут. Там весь план построили на том, что должен сделать Запад
Манула• 16 октября 2024
Скучив за сценою та оплесками
автор Love_Love_Love_ • 16 октября 2024
Ответ дляYuliya82
Ви ще вірите цьому брехлу?
Я просто не розумію для чого це і чого всі з тим носяться? А раніше ні?
GaleTTa• 16 октября 2024
Есть ли у нас план Мистер Фикс?) Да у меня есть целых три плана))

автор Love_Love_Love_ • 16 октября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Ну от, перший пункт
При чому тут наша ВР? Чи то вони Україну в НАТО не пускали?
Аnnеt• 16 октября 2024
чтобы потом сказать: ’мы хотели как лучше, но, к сожалению, по независящим от нас причин, всё пошло не по плану.’
Yuliya82• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Казку про голого короля читали? То якраз з цієї серії 😂
Елена-0f43• 16 октября 2024
План- нам пиздец мы положили кучу народа но бабок нам ещё дайте.
Павела• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
З ним носиться тільки зе і ко, для інших це вже, як мем.
Павела• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Natka A.• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще з цікавого, що наш старий план перемоги точно такий самісінький.
Ну, тобто, ми вже давно просимось в НАТО, і ракетами по рашці, і закрити небо.... і ’вот это вот все’
І нам сказали ’навіть, не мрійте’
Павела• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Самі придумали, написали, погодили і з аплодисментами прийняли. Результату 0.
Ishoy• 16 октября 2024
Я думаю что главный пункт этого плана - последний. Продажа наших людей в рабство.
Natka A.• 16 октября 2024
Нада підти якогось Портникова послухати, може він щось розкаже, в чому суть цього надпотужного плану.
Бо для мене він виглядає як
’завтра стану директором Tesla, отримаю зарплату в мільйон, куплю на Мальдівах острів. І мені пох, що Маск проти’
df364tye3• 16 октября 2024
рамштайн отменили ,,,
следующий месяц , после выборов ,,,
нарик медиаповестку перебить, пришел оглашать ,,,
rudko1992• 16 октября 2024
Зато смотрите какой счастливый. Прессу собрали. Красная папка с планом.... Ну все теперь только победа

sunshine0610• 16 октября 2024
План перемочить ещё больше народа и получить за это монетку от запада)
rudko1992• 16 октября 2024
В папке пустой листок..... Потому что секретно!
df364tye3• 16 октября 2024
Ответ дляПавела
люди не кому, не потрибни ,,,
такого товара , жопай жри ,,,
нужны солдаты , живая сила, готовая годами ,,,
вот это, товар ,,,
эксклюзив ,,,
Манула• 16 октября 2024
Ответ дляNatka A.
Бо для мене він виглядає як
Трохи не так.
Маск, Теслу мені під під´їзд завтра підгони. Отой острів на Мальдивах відтепер мій
trickywicky• 16 октября 2024
Зате всі депутати від слуги урода по виставляли в ФБ тексти, який потужний план і перемога у нас Вже в кишені
Vika-N• 16 октября 2024
Всі їх плани перемоги - це бла-бла-бла. Нічого не допоможе, бо пуйлу пох на ці плани
Natka A.• 16 октября 2024
Ответ дляVika-N
І не тільки пуйлу, а НАТі тоже.
Нас вже сто разів було послано по кожному із цих пунктів плану.
Але ми не здаємось .
То нас без плану посилали, а тепер по плану будуть.
trickywicky• 16 октября 2024
Ответ дляNatka A.
І не тільки пуйлу, а НАТі тоже.
Але ми не здаємось .
Чим довше триває цирк, тим більша зарплатня у клоунів
Zirkavasil• 16 октября 2024
Скотина , тварюка.
Он и все все все, кто причастен.
Разваливают изнутри и снаружи...
tala-li• 16 октября 2024
The Show Must Go On
жаль, он - не Фреди