Рання пташка• 18 октября 2024

Постійно хочеться жерти(

Постійно маю зайву вагу, одні кажуть, що це в мене генетика така і я з цим нічого не пороблю, інші радять голодувати раз в тиждень з профілактичною метою. Я завжди була 70-75 кг, роз´їлась до 91, потім схудла до 70, знов роз´їлась до 90. А зараз це взагалі що робиться, постійно якийсь жор нападає, хочеться їсти. Прокинулась вночі і все як у тумані: нагетси, цукерки, солодкий йогурт. Зараз приїхала на роботу вже пів пачки печива з´їла, а ще день попереду...і так вже речі тріщать і неповоротка(
КинДза• 18 октября 2024
Ответ дляMr.Houdini
А вы не печенье ешьте. А крупу / картошку и гарнир
Какой гарнир? В тарелке первое - это белок, потом зелень и потом уже гарнир. Автор, нужно завтракать правильно и потом печенье не влезет. Ну и не покупать мусор, не соблазняться

КинДза• 18 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Думаю про інтервальне, дівчатка. Моя колишня вчителька так схудла з 88 до 65
Не помогает никакое интервальное если жрать сладкое. Просто ноль сладкого, сахаров много во фруктах. Никаких шоколадок и печенья, пить воду, есть белок.
Млинець Мій• 18 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Просто не знаю як години обрати. Бо працюю 2/2 по 12 годин. Прокидаюсь о 5 ранку снідати не хочу, на роботі день на ногах, перерви немає фактично, як і їм то находу і стоячи, вдома о 22, і починається зажор(
Ви не перевіряли свою щитовидку?
автор Рання пташка • 18 октября 2024
Ответ дляСплюшка
Язву не нажила?
Не знаю, я лише по фото бачила
Сплюшка• 18 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Не знаю, я лише по фото бачила
Это ж вредно
Oks234• 18 октября 2024
Так не іжте цукрів . Він різко піднімає і опускає цукор , від того хочеться істи . Приклади що я ім . Фігура ідеальнійша в 50 +
Emilii• 18 октября 2024
Автор, йти в довготермінову терапію. Розбиратися з причинами, налагоджувати контакт зі своїм тілом, емоціями, бажаннями.
Поки ви не розберетеся з причинами буде вас катати туди-сюди, будете боротися з «вітряними мельницями»

Виниловая пластинка• 18 октября 2024
який раціон у вас? їжте каші, білок, овочі. А солодке - то звичка, бо швидкий дофамін для мозку, от і хочеться. Готуйте собі пп десерти, або солодощі без цукру беріть
Всім шампаньського• 18 октября 2024
Всі, хто постійно хоче жерти без явної причини - вам не вистачає мікроелементів. Їжа зараз вся майже пуста, цінності нуль. Додавайте до їжі обов´язково.
Кидстаффовка• 18 октября 2024
Ну бо розбили шлунок сміттям харчовим, тепер він вимагає постійно його набивати. Перейдіть на підрахунок калорій і потім зрозумієте, що ситніше буде їсти шматок м´яса і салат, ніж два тістечка після яких їсти ще більше хочеться. Це складно і ви певно це знаєте, якщо худнули непогано так, але до чого ці тут ниття? Беріть і робіть щось.
Трусиковед• 18 октября 2024
https://youtube.com/shorts/Pmn6645HiRc?si=fVcBp3bV...

Девочки . Дочь заболела. Дома нет еды. У ребенка температура. Прошу помощи. В магазине отказали в долг не дают,алкашам дают ,нам нет. Ребенок голодный
Неробименінерви• 18 октября 2024
Я тоже постоянно есть хочу, анализы сдавала, вроде все норм, кроме железа, оно на нижней границе нормы. Так вот у меня в холодильнике, только полезная еда Вчера ночью запихивалась листами салата, кинзой, с кусочками запеченого мяса и сметанным соусом)) Этого, в небольшом количестве хватает, перебить голод.
Неробименінерви• 18 октября 2024
Ответ дляПеремелица
Не покупайте вредные продукты. Захотелось есть, а в доме яблоки, морковка и квашеная капуста, ешь!
В целом, я с вами согласна. Но из перечисленного списка, у меня обострится гастрит. Зачем себя мучать, есть масса полезных перекусов, дело в количестве.
KristinkaCute• 18 октября 2024
Вам хочется есть не потому что организм требует еды, а потому что у вас стресс. Работать по 12 часов в день без перерыва - это тяжело вот организм и ищет способ расслабиться. А еда выступает в качестве наркотика. Когда человек ест конфеты, чипсы и всё в этом духе - это указывает на наличие сильнейшего стресса.
Рекламама• 18 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Зажор при такому способі життя - це нормально. Вам треба білковий сніданок, нормальний обід з довгими вуглеводами і не стоячи. І вечеря. Без перекусів. Тоді не буде зажорів.
useruseruser• 18 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Это муж у меня такой ночью с закрытыми глазами опусташает холодильник. По теме, я похудела на протасовке, по разрешенным продуктам ограничений нет, голодной нее была, от сладкого отбило и как-то поменялись предпочтения в еде. С 87 до 70
У меня папа так делает.
useruseruser• 18 октября 2024
Хочете їсти - пийте воду/чай без цукру.