Галя із Дарниці• 18 октября 2024
Посоветуйте как не дорого провести выходные с ребенком?
Уже холодно, на улице долго не погуляешь. Да и все уже как-то поднадоело( в кино и детской комнате были на прошлых выходных.
А как вы развлекаетесь?
Задачу усложняет еще и то что у ребенка нет друзей (и у меня подруг с детьми)
А как вы развлекаетесь?
Наталя-e9ac• 18 октября 2024
недорого це або вдома
або парк і пікнік з дому
ну ще б ви написали місто, було б зрозуміліше вам щось радити
або парк і пікнік з дому
Зараз все скажу• 18 октября 2024
1. Скільки років дитині?
2. Що для Вас холодно? Якщо немає доща, одягаєтесь тепліше ) Дитина здоровіша буде.
Ковбой Хагис• 18 октября 2024
в кино пойти, в театр на детское представление, погулять в парке, одевшись тепло
Котя_люлю• 18 октября 2024
Скільки років дитині?Будь які майсиер класи шукайте у своєму місті.Або вдома ліпить,вирізайте,малюйте,танцюйте,кіно,мультики.
Котя_люлю• 18 октября 2024
Ще тепло.Я б гуляла в парку, на майданчиках.Може з кимось і познайомитесь.
Единорог помог• 18 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
сходіть в музей
100%.
Я раньше с сыном в холодную погоду так по Киеву гуляла.
Доехали до центра Киева на метро. Часок погуляли - пошли в музей Природы (там на первом этаже вообще бесплатная часть музея есть).
Часок провели в тепле - ещё час по улицам центра. Потом в какое нибудь бистро зашли перекусить и отдохнуть - после ещё часок на улице.
Пол дня и прошло.
Швидка Настя• 18 октября 2024
Якщо ви за кордоном, то завжди є якісь тематичні розваги для дітей, фестивалі
Галя із Дарниці
• 18 октября 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
недорого це або вдома
або парк і пікнік з дому
Київ))
Чумачечая_• 18 октября 2024
Дитині 3 чи 13? Від цього дуже залежать типи розваг.
Ви в секті інтровертів? Як може взагалі не бути друзів та знайомих?
Галя із Дарниці
• 18 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Наталя-e9ac• 18 октября 2024
ну в парк сходіть, вдома подивіться фільм під пледом
спечіть вдвох щось (і користь і заняття)
сходіть допомогти комусь (зараз і сітки плетуть, і притулків купа)
в театр (можна спокійно взяти недорогі квитки)
Добра, коли сита!• 18 октября 2024
Ну ви з розмахом живете, щовихідні хочете розважатися, при чому без грошей :) зараз не морози, вдіньтеся тепліше і погуляйте в Наталці чи в парку гойдалок
Галя із Дарниці
• 18 октября 2024
Ответ дляЧумачечая_
Знайомі є, але немає тих хто з дітьми. Дитина ходить в садок, але с мамочками звідти мені зовсім не довподоби спілкування. А от у наших друзів ні в кого немає дітей. І ви ж розумієте, що друзі без дітей не будуть стояти на майданчику під домом зі мною, а я з дитиною теж не піду ввечері пити вино в бар. Тому самі маєте розуміти
Творю чудеса• 18 октября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
В який?
Державний музей іграшки, музей історичних коштовностей, Victoria museum, музей Однієї Вулиці
Фантазерша• 18 октября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Дитині в 5 років це навряд чи буде цікаво) Але підбірка у вас гідна)
Не гавкаю- но охраняю• 18 октября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
В який?
Музей води, Ляльковий театр
Пухнасті штани• 18 октября 2024
Ответ дляАлесс
Я буду копать клубнику и буряк.
Вот так я развлекаюсь
Буду разом з вами садити часник.
Ідея для Автора - зайдіть на сайт Юлії Бевзенко Шукай, подивіться, де найбільше зосередження фігурок шукай, вдягайтесь тепліше і відправляйтесь на пошук! Погрітися поїсти попити можна зайти в Пузату хату. Як на мене то бюджетно.
Пухнасті штани• 18 октября 2024
Ответ дляДружная семейка
На Дніпро,покормити качок😀
Зоопарк
Хай самі годуються, поки не сніжно і не морозно, не потрібно кормити птахів.
Ответ дляПухнасті штани
Буду разом з вами садити часник.
Ох,так
Дякую,що нагадали. Часник посадити треба.
В чому ви його замачуєте? В мене нема марганцовки
Пухнасті штани• 18 октября 2024
Ответ дляАлесс
Ох,так
Ні в чому не замочувала, але в цьому році зубочки попадаються хворі. Треба почитати про марганцовку, в мене десь є, ще мама давала із давніх запасів.