Chi-ka• 18 октября 2024

Вит С с цинком, посоветуйте хорошие

Всем привет!
Собственно, в названии темы и есть вопрос - посоветуйте хороший вит С+цинк.
ВерСаСе• 18 октября 2024
Я пила аскоцин, наскільки хороший не знаю, шипучі таблетки, я одужала швидко бо приймала коли хворіла.

Наталія-c5a6• 18 октября 2024
Мне врач эти назначал. Я пила и всегда чувствовала прилив сил от них.
1 таблетка - 1000 мг - это суточная доза
Таблетки рассасываются во рту, сразу в слюну
Наталія-c5a6• 18 октября 2024
Ой простите, не дочитала, что Вам нужно с Цинком
Помидорина• 18 октября 2024
https://ua.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-...
автор Chi-ka • 18 октября 2024
Ответ дляНаталія-c5a6
Все равно спасибо, что откликнулись. Вдруг кому-то пригодится тоже🫶
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Беріть окремо вітамін С в некислій формі і цинк.
автор Chi-ka • 18 октября 2024
Ответ дляПомидорина
🙏 спасибо

автор Chi-ka • 18 октября 2024
Ответ дляВерСаСе
Спасибо🌹
автор Chi-ka • 18 октября 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А как понять кислая форма или нет? Про вит С такого никогда не слышала
Завжди мало• 18 октября 2024
На початку року дуже перехворіла, мабудь ковід - тест не робили, після хвороби була слабкість, багато чого пила по призначенню лікаря для відновлення. в цьому списку був аскорвита макс, стало краще але не можу сказати від нього прийшло полегшення чи все вкупі.
Його рекомендувала також пропити восени, зараз його приймаю.
Забрызжу ядом• 18 октября 2024
Ответ дляChi-ka
Як правило буде написано - буферізований.
Аскорбінова кислота - кисла форма, подразнює шлунок.
Помидорина• 18 октября 2024
Ответ дляChi-ka
Некислі форми - аскорбат натрію або кальцію https://ua.iherb.com/c/sodium-ascorbate?sr=2
Також ліпосомальний добре засвоюється
автор Chi-ka • 18 октября 2024
Ответ дляПомидорина
Також ліпосомальний добре засвоюється
Спасибо 🙏
Чудо в декрете• 18 октября 2024
врач писала цинкит и отдельно вит ц
hrystia• 18 октября 2024
Ответ дляChi-ka
На айхербі є буферизований віт. С. Це некисла форма.
Цибулька зла• 18 октября 2024
Я зараз приймаю такий, купила в аптеці, декілька днів тому надвечір почало горло першіти, втома сильна, холодно було (температура нормальна). Випила на ніч - зранку нормально, гірше не стало, і потім ще зранку та ввечері (там 800 мг вітаміну С в одній шипучці, максимально допустима добова доза 2000 мг в терапевтичних цілях). Почуваю себе добре, наче застуда не причепилась