Тётя Хрюша• 18 октября 2024
Кондиціонери Tesori d´Oriente. Де в Києві понюхати?
Чи є вони взагалі в офлайн магазинах? Всі так хвалять... Але запах треба обирати своїм носом, бо що одним супераромат, то іншому нестерпне вонидло...
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не подсказывайте идеи для новых законов, я Вас умоляю)
Каких законов?
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вы нюхаете кондиционеры для белья?!
А як обрати запах?
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну, не думаю, що заборонять нюхати... А от зробити це платним - можуть!)))
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Именно наугад
Ок. Ви можете наугад обирати. І парфуми теж. А я буду нюхати)
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Для выбора парфюма есть тестеры. А для выбора кондиционеров для белья тестеров нет
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Але вони і не запечатані.
Взагалі я про інше. Запах парфума вам важливий? Наугад ви не обираєте? То чому запах кондиціонеру не важливий?
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Але вони і не запечатані.
Это не означает, что их можно нюхать
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Але вони і не запечатані.
Я практически не пользуюсь парфюмом. И кондиционером для белья не пользуюсь
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Это не означает, что их можно нюхать
І не означає, що не можна. Якби було не можна, то запаювали б кришку, як на мінералці, соках, молоці.
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Так то ваші проблеми, чи ви користуєтесь чи ні.
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Никогда не видела, чтобы кто-то нюхал кондиционер для белья. Вот гели для душа - да, нюхают
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Это не проблема
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Это не проблема
А для мене не проблема понюхати те, чим буде пахнути моя білизна.
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
А я бачила.
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я нюхаю гели для душа. Но стесняюсь этого. Практически не вижу, чтобы кто-то это делал
Тётя Хрюша
• 18 октября 2024
Ответ дляПодтяжка
Я вже доросла тьотя) не соромлюсь нікого) я гроші плачу за товар, і він має мені подобатись.
Подтяжка• 18 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Я тоже взрослая женщина. Но у меня комплексы