Застряла• 19 октября 2024
Для вас цены на овощи
Результат:
вже голосів:
439 (77.56%)
Дорого
127 (22.44%)
Нормальные
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
А в яку ціну яйця у вас? Я сьогодні взяла по 52, село. Взимку по 100 мабуть будуть
По 70
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Покупайте сорт ’Белла Росса’. Очень вкусная! Немецкой селекции.
Кормова
Я_не_аноним_100%• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Кормова
Ну конечно для еды. На те вона i кормова) Для крохмала не годится. У нас на ярмарках была возможность брать разные сорта на пробу. Другие типа Королевы Анны ну никакие. А Белла Росса ведет себя прогнозируемо. Знаешь когда сварится, когда запечется. Я не знаток, но она мне очень нравится.
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Селекції для тварин) але так родить за будь яких обставин.
Я_не_аноним_100%• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Хорошо, что я ’як та тварина’, потому что мне очень нравится) И хорошо, что урожай будет всегда. Значит без картошки я не останусь. Спасибо! Обнадежили!)
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Я не хожу ни к маникюрщице, ни к парикмахеру. С овощами так не выйдет.
Ви можете не ходити, а мама моя постійно в 73 роки. Манікюр, педикюр, перукар, сауна і масаж. Вона оплачує згідно прайсу і за свою працю теж хоче отримати гідну оплату.
Не гоню• 19 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Пишіть весною, разом посадимо, потім посапаємо, викопаємо і подарую вам безкоштовно
О! Задоволенням!
Досвід є !
Замулена ріка• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Я рада за вашу маму. Я тоже хочу иметь в час не меньше мастера маникюра. Поэтому теперь я только репетитор. Правда математику вместо меня читает учитель труда, но это уже не мои проблемы.
Виниловая пластинка• 19 октября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Колись так вже було з картоплею, чи то неврожай, чи бариги, але картопля взлетіла в ціні, і потім привезли єгипетську з пісків, і ціна впала, ще й та єгипетська була доволі смачна, може й цього року десь закуплять на маркети, бо зараз на ринку картопля по 30-35, у велмарті вчора по 25, і нормальна картопля, не зелена, не мерзла, влітку взагалі була по 10, на кульочку цінник залишився
Це десь її ще треба знайти дешевше ніж 50 центів за кіло.
Великий сатирик• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Все вышеперечисленное, ну разве кроме парикмахера, это уже роскошь для обычного человека в наше время. И без этого можно обойтись. А без еды никак. Естественно, раз прожиточный минимум три тысячи грн и его не поднимают, миллионы людей на него живут, еда должна стоить соответственно.
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Ні це не розкіш. Це здоров´я насамперед я про сауну і масаж. А манікюр педикюр це догляд за собою
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Моя мама пенсіонер з великою пенсією. Вирощує овочі для сім´ї і надлишок продає. Продає дешево тому що є на це причини. І покупці теж є
Copy-Paste• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Коли я писала, що буде голод з мене сміялися. А вже он на картоплю по 30 грн. взвили. І це самий простий і доступний овоч.
Років 12 назад був неврожай на картоплю, але тоді вродили гарбузи. Я не купувала картоплю, готувала страви з дешевого гарбуза, сама виховувала сина, то треба було якось викручуватися
Copy-Paste• 19 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Мы на зиму купили 2 мешка картошки.1000 грн.Охренеть.А кроме Картошки сколько всего надо человеку для жизни ?Дофига:(
У Вас вже є дача, все інше прекрасно можна виростити. Не панікуйте.
Copy-Paste• 19 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Зараз багато її копають.Мала б здешевити.Але хтось хоче збагатіти:(
Картоплю викопали ще в серпні-вересні, навіть на Півночі країни. В жовтні хіба що молоду, посаджену в липні, копають
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляLux Aeterna
капуста по 30 грн /кг меня поразила. В феврале-марте будет по 100?
Буде.
Великий сатирик• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Буде.
І що тоді їсти бідним людям? Минулу зиму капуста була дешева, картопля. Картопельки наварили і з квашеною капусткою, гарна їжа. Що з пенсіонерами тепер буде? Читала нещодавно 40 відсотків пенсіонерів отримують пенсію до 4 тис грн.
Copy-Paste• 19 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
У пенсіонерів є родичі(плюс субсидія на комунальні), а за одинокими піклуються соц.служби. В нас(райцентр Київщини) пенсіонери отримують гаряче харчування на рівні з ВПО від різних благодійних організацій, каша з тушонкою або макарони по флотськи, салат з капусти, хліб
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Садити город.
Прикуси Язика• 19 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я не в Україні, овочі і фрукти дешеві цілий рік
А где? Хочу в такую страну)
Кумедний ґудзик• 19 октября 2024
Не считаю, что овощи дорогие. Некоторые даже очень дешевые.
Если сравнивать с ценами на твердый сыр, мясо и т.д.
Замулена ріка• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
У нас тысячи пенсионеров с маленькими пенсиями , которые живут в квартирах. Они есть не хотят?
Кумедний ґудзик• 19 октября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не знаю, о каких овощах пишет автор.
Но в летнее время в Украине основные овощи дешевые по сравнению с остальными продуктами.
Замулена ріка• 19 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
На меня и мужа пять пенсионеров, тое из них инвалиды, лекарства мама не горюй стоят, в сентябре ушло только на лекарства 30т.Вы правда думаете, что со средней зарплатой 12-15т можно тянуть не только детей, но и пенсионеров
Кумедний ґудзик• 19 октября 2024
Ответ дляНЛОша
Ваша мама працює?
Ви же розумієте, що те, що ви перелічили, недоступне для багатьох пересічних пенсіонерів її віку?
Анти-анонім• 19 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Не знаю, о каких овощах пишет автор.
Дійсно, влітку картопля була дешева, морква, буряк, навіть баклажани були дешеві, як ніколи, вдвічі дешевше кабачків, які взагалі в селах за овоч не сприймаються) Помідори найдешевші по 25-30 в нас були, а от огірки дешевше 50 не впали. Яйця дешеві були. В принципі, в порівнянні з тим, що зараз, то дешево суттєво було. Добре, що поки тримаються ціни на крупи, макарони, олію, цукор, борошно, а от масло...(
Анти-анонім• 19 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ваша мама працює?
І не її віку теж)
Кумедний ґудзик• 19 октября 2024
Ответ дляАнти-анонім
І не її віку теж)
Так. І навіть не пенсіонерам.
НЛОша• 19 октября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ваша мама працює?
Моя мама пенсіонер. Пенсію має не малу.
Працює на землі з татом в своє задоволення і надлишок продає. Не дешево