А що таке?• 19 октября 2024

Все уже купили адвент календари? Что присмотрели себе в этом году?

Сумка з негодою• 19 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Этот? А что в подарки дали?

Блин, он уже недоступен
О, це якийсь інший, не бачила такого, навіть. Шикарний. Мій ось на фото і подарунки з ним.
Гербарія сушу• 19 октября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Класс!
Гербарія сушу• 19 октября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Сейчас на сайте уже никакого нет. Блин.
Долго думала.
Не предоставляла что за такую цену раскупают. Капец.
Гербарія сушу• 19 октября 2024
Ответ дляМинерАлочка
А у вас не осталось ссылки?У меня дочь фанат покемонов.
Ссылки уже нет.
Но можете по картинке найти на Алике.
Вот такой был
Непозбувна Бентега• 19 октября 2024
Ответ дляА що таке?
купите, классная вещь
Розкажіть конкретніше, що це за календар.
автор А що таке? • 19 октября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
так погуглите) календарь с 24 окошечками, каждое окошечко открываешь каждый день до рождества. В окошечках подарки
может быть шоколадный: косметика, что угодно что вам нравится
приятно и время быстрее летит
Непереможна• 19 октября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Перший день адвенту 1 грудня. Всі католики святкують
Ну то купівля календарів в Броке, інших мережах то геть інше. Ви ще розкажіть як моляться над ними
Все знаю від і до• 19 октября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Я замовила Ланком, на сайті ланком, то багато до нього ще додаткових, достойних подарунків поклали. Це мій перший календар, навіть не знаю, чому вибір пав саме на цей бренд. Напевно, бо обожнюю їх тіні і туші.
Поділіться, будь ласка, посиланням 🙂
Ви в Україну замовляли?
Сумка з негодою• 19 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Поділіться, будь ласка, посиланням 🙂
Ви в Україну замовляли?
Ні. Не в Україну. Замовляла на американському сайті Ланком. https://www.lancome-usa.com/gifts-and-sets/lancome...
Все знаю від і до• 19 октября 2024
Ответ дляСумка з негодою
Дякую.
Голова колгоспу• 19 октября 2024
Ответ дляА що таке?
свои - это какие загнобились, можно узнать? совковый новый год с дедушкай марозом и оливье?
Ні, Різдво з обжирачкой і типу виходом із посту (після Нового року).
Голова колгоспу• 19 октября 2024
Ответ дляТак точно!
Свято збору урожаю, обжинки, Василя і Маланки. Продовжувати, чи вистачить?
Історію своєї країни потрібно знати , а не хеловіни, валентинки і всю закордонну дурь святкувати.
Розумієте, всі свята у нас зводяться або до служби в церкві або обжирачки. В церкву я не ходжу, обжирачкой не займаюся. Які ще цікаві обряди на Василя і Маланки - ну щедрувати і колядувати - теж вже не моє, стара. Ну не придумано у нас чогось цікавого на ці свята, все зводилося до биття поклонів. Як в мегаполісах обжинки мають святкувати, прикалуєтеся? Люди зараз важко працюють, їм хочеться розваг, підняття настрою. А західні свята на це і направлені - і Хелоуін, і Різдво яскраве, у вогнях із подарунками, і валентинки.
Кукарачка• 21 октября 2024
Я заказала Notino exclusive синий со скидкой 20 % и Notino с 12 парфюмами, миниатюрками. Мне интересны и всем буду пользоваться.
Douglas недорогой-не успела.
В прошлом был году - понравился, и выгодно.
Мне ещё Ив Роше милым очень кажется, но как-то дорого, не смотря на подарки.
Детям сладкие, скорее всего, купим.
Весёлая морковка• 19 ноября 2024
Никогда не покупала. Вчера в инсте было видео, в календаре за 600грн 7 точилок и 1 спонжик.