S.s.s.• 19 октября 2024

Тот, кто пишет про отопление?!

Вы вообще понимаете, что рашка ждет включения, чтоб начать обстреливать объекты?
И вас не спасет ни включенное отопление ни выключенное .
Манула• 19 октября 2024
Ответ дляLetruaa
Я не розумію чому у інших по другому. Київ,звичайна панелька. Відкритий балкон для котів
Може сусіди зверху чи знизу автономне опалення увімкнули?
Rosenica• 19 октября 2024
Ответ дляHupBaHa
Девушка, я тоже в Киеве и все прекрасно сама вижу. Без обогревателя в квартире очень холодно сейчас
У мене 19.
автор S.s.s. • 19 октября 2024
Ответ дляHench
А шо, поки не ввімкнуть рашка не буде знати де ці теплостанції? Такої дичини ще не читав.
Логіка проста - почнуть летіти ракети частіше, але ж до вас не доходить, що зайві ракети - це чиясь смерть.
автор S.s.s. • 19 октября 2024
Ответ дляLis87
Так, давайте нічого не вмикати, ні світло, ні опалення. Рашисти подумають, що вдома нікого нема і відразу заберуться. Така логіка?
Логіка така, зайва ракета - чиясь смерть
автор S.s.s. • 19 октября 2024
Ответ дляoboeva
Автор, куда вы пропали?
Работала
oboeva• 20 октября 2024
Ответ дляS.s.s.
Работала
Правильно,чтоб не замёрзнуть надо больше двигаться.
Юлия Днепропертовск• 20 октября 2024
Ответ дляmamma nast
Запорожье
В квартире +17 - +18 Совсем некомфортно.
Днепр 15 градусов. Холодина я бы сказала
Dakha• 22 октября 2024
Київ, будинок відносно новий, 19.8 показує безконтактний термометр, біля вікон і стін показує 16-17
Dakha• 22 октября 2024
Ответ дляLetruaa
Ви мені нагадуєте мою сусідку. Взимку постійно розповідає, який у нас теплий будинок, що вона навіть батареї не вмикає. Тільки от її сусіди зліва (ми) та справа (інші люди) батареї взимку якраз не вимикають, бо діти маленькі. То звичайно і їй буде тепліше, за наш рахунок.