Тролю як можу• 19 октября 2024
Німецька очна клініка
Хотіла записатися на обстеження в Британський центр, а помилково записалася в Німецьку очну клініку. До цього про неї взагалі нічого не чула.
Можливо хтось проходив там обстеження? Варто туди їхати чи краще перезаписатися?
Два-три тижні і фсьо• 19 октября 2024
Це одне і те саме.
Вони об´єдналися, у них на сайті писалося про це.
Батько проходив обстеження в Британському офт.центру(Крутий узвіз)
Дитину і матір мою записали в Німецьку очну клініку(бо у дитини підозра на косоокість, а косологі за адресою німецької очної клініки - Музейний провулок)
Скажу так, батько свого записала с підозрою на катаракту, думала там його і оперувати.
2 години обстежень, 1300 грн і ніякої катаракти не підтвердилося.
Для мене це багато значить, тому що я одразу їм сказала, що будемо у вас оперуватись і вони могли щось придумати, але ні, все добре.
Лікі назначили і все.
Тролю як можу
• 20 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це одне і те саме.
Лікі назначили і все.
Дуже дякую вам за інформацію. Я зустрічала в пошуку, що вони об´єдналися. Але крім цього більше ніякої інформації не знайшла. Тому не знала так це чи ні.
І сиділа ломала голову, як так вийшло, що записувалися в Британський центр, а записались в Німецьку клініку)) Значить зі спокійною душею поїдемо на обстеження.
До речі, зараз комплексне обстеження дитини -800грн (акція) в Німецькій клініці.
Два-три тижні і фсьо• 20 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
О, дуже крута ціна, бо в серпні було 1300 як і дорослим.
Но шо я хочу сказати, я раніше перевіряла зір батькам і дитині в Добробуті, за 1200 грн - 30 хвилин, то тут 2 години але стільки різних приборів, то небо і земля.
Зовсім інший підхід.
Нам дуже сподобалось!
Едине що, я в останній момент не змогла поїхати з дитиною на обстеження, а там показували які вправи робити від косоокості, ну і звісно ні син, ні бабуся не запам´ятали і не додумались записати на камеру...так ми нічого і не робимо.
Напевно треба ще раз їхати.
А Вам удачі, хай буде 100% зір і це буде просто перевірка)
Зовсім інший підхід.
Нам дуже сподобалось!
Напевно треба ще раз їхати.
Тролю як можу
• 21 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Зовсім інший підхід.
Нам дуже сподобалось!
Напевно треба ще раз їхати.
Зовсім інший підхід.
Нам дуже сподобалось!
Напевно треба ще раз їхати.
Дякую)