Капитошечка• 19 октября 2024
Погіршилась якість життя
Чи було у вас таке коли своїм рішенням ваша якість життя погіршилась і не стало краще? ну наприклад поміняли роботу на нову, а вас раптом звільнили. Або народили другу дитину і життя фінансово стало гірше? не тягнете. ну і тд
Війна само собою, але тут рішення ви не приймаєте, його ніби ´пртйняли´ за вас. Цікавить саме ваші дії і чи ви жалкуєте про те рішення?
Метелик• 19 октября 2024
Дуже жалкую що повелася на уговори начальника. На одній роботі перейшла з однієї посади на іншу в одному і тому ж відділі. Трохи більша з/п. Але з того часу все пішло до сраки. Більше роботи, більше обов´язків, менше часу на особисте, почалися проблеми в стосунках (виявилося що я заробляю більше, а хлопця це зачіпало). Через півтора роки звільнилася.
Але я впевнена, що якби залишилася на попередній посаді, то працювала б і зараз в тій фірмі. Бо ту роботу мені було цікаво виконувати, а нову роботу я просто навчилася робити добре, але було нецікаво.
Котогосподиня• 19 октября 2024
Так. Пішла від чоловіка з дітьми. Фінансово, звичайно, стало набагато гірше, але не жалкую ні секунди за цей час.
Ні за холодну воду• 19 октября 2024
Ні. Всі рішення, навіть важкі й болючі - на краще: піти від чоловіка програміста з доларовою зп в нікуди, звільнення під час війни з хорошої роботи, а потім грюкнути дверима на тій, що знайшла, не достдівши навіть випробувальний термін. 2 місяці тому пішла від коханого, з яким прожила 4,5 роки. Всі мої рішення були вірні, ні про що не шкодую, в тому числі фінансово.
Крошка Енот• 19 октября 2024
У меня такое было: подала на развод с мужем (очень тяжелые отношения были), забрала ребенка и ушла на съем. В результате 10 лет по съемам, и 0 отношений, просто 0 , личная жизнь отсутствует от слова совсем, мне очень тяжело это все принимать, и не пойму как так со мной получилось?
Уволилась с работы, на котор.проработала 6 лет, перевелась на большую з.п., но ухудшился микроклимат, морально стало работать тяжело.
Появилась боязнь принятия решений.
Уже думаешь, пусть лучше уже так, чем принять решение и поменять на худшее.
Да, качество жизни ухудшилось.
Появилась боязнь принятия решений.
Да, качество жизни ухудшилось.
Добродійка• 21 октября 2024
Ответ дляКрошка Енот
Появилась боязнь принятия решений.
Да, качество жизни ухудшилось.
Появилась боязнь принятия решений.
Да, качество жизни ухудшилось.
в итоге купили квартиру? или нет?
Крошка Енот• 21 октября 2024
Ответ дляДобродійка
в итоге купили квартиру? или нет?
К сожалению, не получается..., сейчас на съеме