Пацака-задирака• 19 октября 2024

Через скільки можна вагітніти???

Просто крик душі. В серпні стався викидень на 5 тижні ( 7-8 днів затримки).
На 9 день циклу, прийшла на узі та до лікаря…тільки сказала за викидень зразу почула : « ваша головна ціль це 1 рік не вагітніти» … а прийшла с приводу 1) перевірити стан організму після викидню 2) почати готовитися день на січень до нової вагітності.
На узі все супер, каже що вже є зрілі фолікули і вже зараз можу завагітніти. Тому радить пити Ярину + і щоб чоловік одягав презерватив. Що організм повністю востановився. Кольпоскопія теж все добре. Аналізи всі в нормі.
Я кажу, що якщо все так добре, то можна 3 місяці підготуватися і знову спробувати. А лікар категорично ні. І щоб пила ті таблетки ( я ніколи не пила їх). Що я ще буду дякувати і для мене це краще.
Мені 33 роки, є старша дитина.

Невже так довго треба чекати, якщо самопочуття нормальне, і результати досліджень теж.
So_so• 19 октября 2024
Просто сходите к другому гинекологу.
Как_б_не_так• 19 октября 2024
Я через 4 місяці після викидню завагітніла і народила дочку .
Доречі теж пропила типу ярини. Воно дає можливість яєчникам відпочити і набратися сил .
І ймовірність завагітніти одразу після відміни протизаплідних - вища ніж зазвичай .
Лікар непоганий , але рік точно не варто чекати .
Стильна штучка• 19 октября 2024
Да ,так советуют большинство геникологов .
Мне одна сказала пол года, репродуктолог сказала мин.3 мес желательно не раньше.
Забеременела через 9 мес после замершие
Чеширская кошечка• 19 октября 2024
Ну конечно нет. Об этом уже сказали все, кому не лень. Ничего ждать не надо. Посмотрите в Инстаграмме белоконь или книгу ее почитайте. У меня у близкой подруги сейчас один в один ситуация, тоже 5 недель. Ей врач сказала, что это и выкидышем назвать сложно, такой маленький срок. Проверили и отправили беременеть. Врач очень хороший, заведующая пренатального центра.
Mrs.Sexuality• 19 октября 2024
На 5-й неделе - это еще даже еще не выкидышем считается, а биохимической беременностью. Сейчас обычно через 3 месяца уже разрешают беременеть. Смените врача
НеЛенаЯ• 19 октября 2024
В мене також був викидень на 4-5 тижні, лікар казала про 6 місяців перепочинку)
Рівно через 6 місяців завагітніла, все добре.
Дитині 4 роки.
Думаю рік це забагато
Миссис Буркул• 19 октября 2024
Я после замершей беременности 3 мес.пила кок типа Ярины и на отмене забеременела
-Ань-• 19 октября 2024
Авторе, якщо ви і/або чоловік кололись експериментальними препаратами, які позиціонувались як вакцина від коронавірусу - то не варто розмножуватись. Багато викиднів і багато проблем з здоров´ям у дітей.
-Ань-• 19 октября 2024
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Alohomora• 20 октября 2024
У мене є декілька знайомих, які вагітніли на наступний цикл після викидня на такому ж ранньому терміні. Мені в свій час казали 3 місяці, але я просто не змогла завагітніти, вийшло аж через 5 з половиною років
Намазюкана нішою• 20 октября 2024
Конечно нет, можно беременеть в следующем цикле и никакие Кок не надо. Пейте фолиевую с мужем и вперед
КАПСЛОЧНИЦА• 20 октября 2024
Ой, мені взагалі спіраль казала поставити після завмерлої, хоча я казала що буду планувати далі.Пішла до іншої. Притомні гінекологи дозволяють одразу якщо це перший випадок викидню. Я в першу вагітність після викидня дочекалась місячних нормальних і завагітніла, все добре.
забиякина• 20 октября 2024
Пережитки прошлого, уже давно доказано? Что беременеть можно сразу, как только организм готов, точнее как будет готов беременеть
автор Пацака-задирака • 20 октября 2024
Ответ для-Ань-
Ми не кололи вакцину, але в нас багато знайомих в як з уже 1-2 дитини після тих вакцин. І все ок
автор Пацака-задирака • 20 октября 2024
Всім дякую за коментарі і свій досвід) сьогодні показала он лайн іншому лікарю всі аналізи та обстеження, сказав, що все гаразд, заспокоїтися. Тому вже з наступного циклу будемо пробувати, поки пʼємо фолієву кислоту