Едимнаморе• 20 октября 2024
Эта модель Суперфит для мальчика или унисекс?
У некоторых пол не указан, а на сайтах пишут мальчик. Ищу для дочки.
И у кого такие были, как они по качеству?
ХвостПистолетом• 20 октября 2024
Ну мабуть для хлопчика, але не бачу причин, чому їх не може носити дівчинка)
Не люблю натовп• 20 октября 2024
Я такі беру синові, але і дівчинці б взяла, якщо вона б хотіла. Взуття супер, найкраще з усього, що в нас було за 12 років.
Едимнаморе
• 20 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ви саме таку модель берете?
Бо беру, щоб були універсальні, і в сніг і в суху погоду іі в морози.
Не люблю натовп• 20 октября 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ви саме таку модель берете?
У вас Рокет? Беру Сноукет, Кулусук, Рокет, вони +/- однакові. Хаскі не дуже сподобались, холодноваті, як демісезон більше