Ніка Найз• 20 октября 2024

Военный о проблемах с мобилизацией: доиграемся до того, что нас выбьют за Днепр

Он отметил, что не верит, что в Украине нельзя мобилизовать 3 миллиона человек.

Военный считает, что война будет продолжаться еще долго / Коллаж УНИАН, фото pixabay.com, скриншот
Война будет продолжаться еще долго, ведь Россия еще имеет на нее ресурсы, и для того, чтобы выстоять, Украине нужно решать проблемы с мобилизацией. В противном случае не исключено, что российские войска могут захватить украинскую землю по линии Днепра. Такое мнение высказал в интервью "Новинарне" командир 95-й отдельной десантно-штурмовой Полесской бригады ДШВ ВСУ полковник Олег Апостол.

"Я, как военный, верю, что война надолго. Чтобы вернуть границы 1991 года, что-то должно произойти. Например, упал метеорит и (уничтожил) всех от Москвы и до Урала", - заявил он.

По словам военного, для того, чтобы вернуть всю оккупированную территорию Украины и выйти на границы 1991 года, "надо положить 3-5 миллионов людей на поле боя". В то же время сейчас ВСУ сложно одну позицию взять и удержать, подчеркнул Апостол.

Он убежден, что Украина вполне способна мобилизовать три миллиона человек, нужны лишь более жесткие меры. Иначе, подчеркнул он, войну мы проиграем:

"Я не верю, что нельзя сейчас мобилизовать три миллиона человек. Вот просто не верю! Мы доиграемся до того, что нас выбьют за Днепр. И мы проиграем войну. Для нашего государства нужны более жесткие меры, немного демократию потушить, выиграть войну... а потом уже строить демократию".

Апостол также отметил, что зимой боевые действия должны сократиться, и будет проще.

"Сейчас до 23:00 активные боевые действия продолжаться могут, ты в напряжении постоянном. А так 16:00 - и немного можно расслабиться", - надеется он.
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляBegi -d913
Очень сомневаюсь, что Европе что-то угрожает. А так да, нас поделят и будет тут вечная санитарная зона, потому как экономика и экология уже убиты, дальше до используют ресурсы и выкинут нас.

Но мы сами в этом виноваты, сами пошли за этой морковкой и сами молча терпим.
Навіть не сумнівайтесь. У цьому навіть німецька розвідка не сумнівається

Просто ваша психіка не готова сприйняти цей факт, бо ну як це - яка третя світова.... а так. Польша готується в повну силу, навіть якщо цього не видно. Про інші країни нато не знаю
Павела• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Сьогодні, здається Люда, може помиляюсь, постила новину, що працівник німецької розвідки застряг в Києві на початку війни , бо нарозвідував, що нічого не буде) Це та сама розвідка?
Елена1265• 20 октября 2024
Ответ дляПавела
Так, є і такі. За ту подачку принижуватись перед комісією, тому забивали. Але з тим виловом, звісно людина вже зацікавлена в тому, щоб поновити свою інвалідність. Тут ще така справа, що реально інвалідів комісія може затопити.
Я не знаю, как сейчас, но в 22 и 23 году в Киеве, Одессе, Николаеве реальным лицам с инвалидностью дали группу бесплатно. Это я знаю по родственникам. Трое в Киеве получили (1, 2группы). В этом году коллега получил группу по онкологии (3группа)
Еще один коллега, после инфаркта, 2 операции на сердце, пока на реабилитации, но тоже будет оформлять инвалидность, посмотрим, получится ли
Begi -d913• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Та моей психике плевать на это, просто это все выглядит как манипуляция и не более. Я много лет в системе и отлично знаю как это работает, потому не верю в это.
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляПавела
У мене є підозра, що він хтів зразу не відходячи від каси домовитись з кацапами вдруг єслі шо. Що йому там могло загрожувати...
demicandum• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Мы жопу Европе прикрывать не должны, не готовы нормально помогать, пусть тоже страдают
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляBegi -d913
Ну не вірте. Саме тому людей без сенсу попереджувати про вторгнення навіть коли армія ворога стоїть біля кордону.
Елена1265• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так а з чим іти до путіна домовлятися?

Що таке домовлятися? Це коли двоє мають якісь взаємовигідні чи взаєморівні позиції. Це домовлятися.

А ми будемо йти з голою жопою на ультиматум. Це не домовлятися.
Если у нас голая жопа, то дело проигрыша - вопрос времени. То какая разница, пойти на ультиматумы сейчас и сохранить часть территории и людей либо воевать еще 10 лет и потерять территорию и людей полностью?
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Ви не розумієте. Ми нічого не збережемо. Зараз чи потім - Росія знову нападе

Якщо у нас не буде зброї стримування яку просить зеля. Та навіть якщо вона буде - росія все одно нападе. Не нападе тільки якщо буде як в Грузії- проросійський уряд
demicandum• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Так и что делать?
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Справа в тому, що це позиційний тупік. З агресором неможливо домовитись. Ну неможливо і всьо. Він візьме це, завтра захоче інше, післязавтра Берлін і Лісабон

Треба стати усім разом з європейцями і дати пізди. Але ніхто не хоче...

Ну не хочете - Ну то будете проходити уроки другої світової війни. І це без варіантів. Нас поділять як Чехословаччину, бо - ну як це умирати і все таке - а далі ви знаєте
У нас зараз люди сперечаються - йти на переговори (тобто фактично капітуляцію) чи воювати далі як зараз.
Але чомусь мало хто розуміє, що обидва варіанти - це кінець Україні. Чи ми ляжемо під рашку, чи ми всі поляжемо на фронті, - жодної різниці немає, все одно ляжемо.
А владі якраз вигідно, щоб ми тут списи ламали між собою, вибираючи з двох купок гівна.
Але чому ми постійно мусимо вибирати з двох купок гівна?

Ви правильно пишете, що треба всі разом з європейцями, і навіть американцями, та рештою демократичного світу.
Але вони не хочуть, їм зараз і так добре.

В подібних тупикових ситуаціях лише один правильний вихід: далі кожен сам за себе.
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляdemicandum
Так и что делать?
Я думаю, переїжджати ближче до Іспанії на найближчі років 5
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka

У нас немає варіанта переговорів
Це варіант - виконання ультиматуму і через років 2 знову напад

Продовжимо воювати - покладемо молодих і все одно втратимо країну через демографію

У нас немає варіантів
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А чоловікам призовного віку? Чи їх не жаль?
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Чоловікам у цьому десятилітті не пощастило.
Selena-8b15• 20 октября 2024
Ответ дляBegi -d913
И? Вы же понимаете , что Польша отожмет себе ЗУ, а из остальной страны сделают полигон?
но если Польша отожмёт ЗУ, остальные могут подтянуться и отхватить себе по куску
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSelena-8b15
Польші не треба зу. Це проросійські тупі наративи
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Раз так, раз все рівно немає виходу для України, то чому маємо своїх чоловіків віддати на заклання?
Тоді має бути повстання.
Раз така безвихідь.
Хоч у когось тоді шанси будуть.
demicandum• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я вот сколько думаю, понимаю что нет никакого хорошего варианта развития событий, вот уже никакой надежды нет. Прям удивляюсь как некоторые оптимизм сохраняют
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Тоді має бути повстання.
Раз така безвихідь.
Хоч у когось тоді шанси будуть.
Ніяке повстання не врятує нас від третьої світової війни

Все через те що Європа не хоче спільними зусиллями дати пізди агресору
автор Ніка Найз • 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Тоді має бути повстання.
Раз така безвихідь.
Хоч у когось тоді шанси будуть.
Это восстание организует Советчицы!
Предводителем у них будет Sova splushka!
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляSelena-8b15
От якраз світ зараз міг би почати відскубувати в раші свої раніше захоплені території. Японія, Фінляндія, Польща, Німеччина, може ще когось забула.
Але бач, сцуться разом це зробити.
Або не сцуться, а просто гроші не пахнуть.
Але ні, давайте краще Україну поділимо.
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляdemicandum
Навіть якщо в Україні буде проросійська влада, рано чи пізно буде столкновєніє з нато. Усі варіанти погані на найближчі років 5
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990

А мені пофігу вже, щоб не сказати грубіше.
Чи Україна має загинути, щоб у світі не було третьої світової війни?
Е ні, тоді хай весь світ палає у вогні. Такий світ не повинен існувати, якщо в ньому допускається таке.
Yuliya-23• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тільки не положить. А нормальну реформу провести і нормально підготовити. А для цього треба час

Хай не переживає. Як вибють за Дніпро, Польша введе свої війська. Хай європа нарешті жопу підніме
Польша сситься дрони і ракети русняві зибавть, а Ви про то шо вони введуть війська
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ми все одно загинемо бо третя світова буде на нашій території. А де ще їй бути?
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляYuliya-23
Вони готові до ескалації, але не заради дронів і ракет. Тільки якщо буде загроза окупації буферної зони
Sova splushka• 20 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну раз так, то навіщо платити більше, як у тій рекламі?
За що тоді ми боремося? За продовження агонії? Так собі мета.
МаргоХ• 20 октября 2024
Ответ дляЕлена1265
Нужно прекращать воевать и договариваться. Какие границы 91 года? Пора снимать розовые очки и смотреть реальности в глаза
Мобилизация новых не поспособствует демобилизации. Люди погибают
Так путин не хочет договариваться. Точнее хочет но на условиях стамбульских договоенностей. А там для Украины ничего хорошего (
lilu1990• 20 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Не знаю. Але у кого діти, радила би їхати ближче до Іспанії. Даже Німеччина не варіант