Любовь Калистратовна• 20 октября 2024
Гіалуронова кислота, чи варто?
Привіт, дівчата. Хто колов гіалуронову кислоту під очі( носослізка) щоб замаскувати малярні мішки? Поділіться будь ласка враженнями. Як вам результат, чи є побічні ефекти? Не до кінця розумію чому багато хто не рекомендує це робити.
Файно Замало• 20 октября 2024
Первое время ничего , через время натянет воду и привет алкоголичка . У меня подруги делали потом растворяли этот треш
Стетоскопуло• 20 октября 2024
Якщо у вас ВЖЕ видно малярні мішки, то з гіалуронкою ви будете як запойна алкоголічка. Малярні мішки не маскують, а розгладжують лімфодренажними массажами, щоденними, виводять зайву рідину з організму, не п´ють чаї на ніч..
Чорнобаївка• 20 октября 2024
Я була задоволена, закумуфлювали добре два роки трималось
Але ще трохи в скули лікар додала
Вона взагалі розмітку робила що б все було без асиметрій
Потім ефект зник, я пішла до іншого бо та виїхала і вона не так круто зробила
Так шо шукайте хорошого лікаря косметолога
Але ще трохи в скули лікар додала
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Але ще трохи в скули лікар додала
Дякую за відповідь. Чи не було потім набряків?
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Не дуже весело(
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
Будут сначала синяки, а потом отечность. ГК притягивает воду.
То що ж з ними робити?
Чорнобаївка• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ні набряків у мене немає
Ось мішечок маляр
Друге фото як зробили
І це типу другий лікар яким так би мовити я не дуже задоволена хоч все одно різниця очевидна
А перша взагалі віртуоз була лікар
Поки я не наважуюсь на хірурга
То роблю
Ось мішечок маляр
Друге фото як зробили
А перша взагалі віртуоз була лікар
Поки я не наважуюсь на хірурга
То роблю
Чорнобаївка• 20 октября 2024
Обрізала сильно фото не хотіла обличчя виставляти
Сподіваюсь все ж видно по обрізаному шо мішечок «згладили»
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Не скажу що вони вже є, але ’ намічаються’ точно, заломи там де носослізка вже є.
Оце фіфа• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
То що ж з ними робити?
В пості 2 вам написали, кожен ранок легкий лімфодренажний масаж + патчі або спонжі із зеленого чаю чи з алоє із холодильника (прохолодні повинні бути) накладувати на повіки або під очі. У мене спрацьовує таке коли запухша буваю))
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ні набряків у мене немає
Ось мішечок маляр
Друге фото як зробили
А перша взагалі віртуоз була лікар
Поки я не наважуюсь на хірурга
То роблю
Ось мішечок маляр
Друге фото як зробили
А перша взагалі віртуоз була лікар
Поки я не наважуюсь на хірурга
То роблю
Дійсно гарний результат.
Дякую що додали оптимізму
Чорнобаївка• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дійсно гарний результат.
Дякую що додали оптимізму
Треба буде робити і верх і них все ж блефаро
Бо 5 десяток років дається в знаки
Верхня повіка вже не алє(((
Бо 5 десяток років дається в знаки
Верхня повіка вже не алє(((
Стетоскопуло• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну так робіть масажі щоденні. Купіть гідрофільне масло і щоранку 5-7 хв
. Мені 44 р.ботокса нема. Лоб ідеалтний. Малярних нема. Щоденно масаж обличчя. В інеті купа всього.
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
Дякую
Ще б алоє прибирало заломи під очима і було б супер
Стетоскопуло• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Набряки будуть. Особливо якщо ви схильеі до набряків.
Стетоскопуло• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дійсно гарний результат.
Дякую що додали оптимізму
Помилка в тому що хочуть вколоти і нічого не робити. А можна нічого не колоти.але робити щоденно масажі і через декілька місяців підтягнеться усе обличчя.ледачі наші баби.ефект короткочасний і все одно рано си піщно і уколи не допоможуть. А м´язи обличчя вже розслаблені. Масаж це зарядка. Робіть масажі і несбуде ніяких малярних
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Бо 5 десяток років дається в знаки
Верхня повіка вже не алє(((
Бо 5 десяток років дається в знаки
Верхня повіка вже не алє(((
Дивлячись на фото вам ще довго не треба буде робити блефаро.
Чорнобаївка• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
То так обрізано і не видно просто
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Не часто, але бувають
Значит надо• 20 октября 2024
Мне Радиесом корректировали малярные мешки. Провалов в носослезке у меня нет, т.е. заполнять там нечего было, потому кололи так, что не стало этой границы снизу мешка, ровная щека.
Оце фіфа• 20 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дякую
Алое не прибере заломи((. Я знайшла для себе випадково просту і дієву штуку від ранкової припухлості (але в мене не має молярних мішків). Спробуйте, може вам теж допоможе
Тримаю в холодильнику, складаю вдвое і холодні чіпляю під око. Тримаю поки самі не починають відпадати, тобто висихають, десь 20-30 хв. Вони шкіру розрівнюють - дрібні зморшки, освітляють і припухлість зменшують.
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляОце фіфа
Дякую
Любовь Калистратовна
• 20 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Набряків не було?