НуКаНаКа• 20 октября 2024
Вільні гроші - це скільки для вас?
Часто стикаюся з такими словами, якби були вільні кошти - вклалися б в нерухомість.
Що таке для вас вільні кошти і скільки?
От наприклад, працюю, маю заначку 40 тис. Можу купити квартиру в свому місті, але боюсь лишитись без нічого. Хоча б 20 тис ще у заначці, тоді б так.
А як у вас?
Що таке для вас вільні кошти і скільки?
А як у вас?
Меня много• 20 октября 2024
Ні, ми так не живемо, є на авто, купили на всі, є на житло, купили і далі собі складаємо, життя коротке.
Мао_Мяо• 20 октября 2024
Мабуть десь 100-200 грн.
Це коли всі обов´язкові платежі закриті і лишається хоч щось щоб смаколиків купити.
А про такі суми, як ви кажете навіть не знаю, то вже не про ´вільні´, а про якесь там стратегічне планування, в т.ч. на ’чорний день’.
Меня много• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
у нас більше
Але ці гроші, як я зрозуміла з ваших повідомлень, не приносять вам щастя.
Альфасамка• 20 октября 2024
Ответ дляМеня много
гроші не приносять щастя в цілому, лише закривають базові тваринні потреби
Меня много• 20 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Мені приносять, коли дарую подарунки, допомагаю рідним, займаюсь благодійністю.😇
Калинові вуста• 20 октября 2024
Не знаю скільки саме, але чоловік на ’вільні гроші’ купує землю, будує там будиночок і продає. І так по колу. Ми не в Україні
Калинові вуста• 20 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
ничего не покупаю. коплю на дом в Италии на пенсию)
І в нас така мрія )
Цибулька зла• 20 октября 2024
Для меня свободные деньги - это если в заначке 250тыс$, доход семьи от 4тыс$ на одного члена семьи, тогда, так и быть, 50 тыс $ я могу назвать «свободными»