Ядвига Юсьлегко• 20 октября 2024
Сірий колір очей визнали самим рідкісним. Раніше був зелений
Покажіть, у кого сірі очі, який це колір . Бо вчені пишуть щоб не плутали блакитно сірі, бо сірі тепер є як окремий тип та колір очей
Фокус-Покус• 20 октября 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ось мої, який це колір
Серый. Очень красивый цвет
Стигла полуниця• 20 октября 2024
Ответ дляМerida
А цвет какой? Синий получается?
блакитні очі
Заместитель Анонима• 20 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Не знала, что редкий. Это в мире или в Украине? Вокруг меня все родственники с серыми.
На этом фото не понять какого цвета ваши глаза
Фокус-Покус• 20 октября 2024
Ответ дляКинДза
У меня самый редкий. Жёлтые какие то
У вас и веки жёлтые какие то)
наКоблучках• 20 октября 2024
В мене зелені сіро-зелені. Мама казала, що в дитинстві були голубі, потім сірі стали, а зараз зелені наче
Стигла полуниця• 20 октября 2024
Як сірою може бути радужка яка складається з кольорового пігменту?
Смайликівна• 20 октября 2024
Ответ дляФокус-Покус
У вас и веки жёлтые какие то)
У мене в однокласниці були такі очі. Я перший час думала, що лінзи. А в однієї одногрупниці були абсолютно чистого сірого кольору очі, дуже світлі. Не такі яскраві, як тут показують) а фактично кольору білка,тільки сіруваті. Виглядало дуууже незвичайно
наКоблучках• 20 октября 2024
Які у всіх прекрасні очі, всі цікаві, кольори неймовірні. Я короткозора і ніколи не звертала увагу на колір радужки.
Угги_в_горошек• 20 октября 2024
Ответ дляКинДза
У меня самый редкий. Жёлтые какие то
Ого, не бачила такого, покажіть ще
Каляка маляка• 20 октября 2024
У мене темно зелені. Я ще люблю купувати одяг під цей колір. Виглядає дуже незвично
Как_б_не_так• 20 октября 2024
Не танцую- но пою• 20 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
это не серый. это серо-голубой
Не танцую- но пою• 20 октября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
фото
у вас очень похоже к чисто серому цвету
Не танцую- но пою• 20 октября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
потому они и редкие. в теме ни у кого нет серых глаз
ИграйМойГормон• 20 октября 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
у вас очень похоже к чисто серому цвету
Так, колір цього ока ближче до сірого, в іншому райдужка більш блакитна.