Alfa Coffee• 20 октября 2024

Яку підлогу встановити на балконі?

Дівчата, які у вас підлоги на балконі? Якщо балкон засклений, але не утеплений. Буде сушитися білизна, одяг, тобто постійно вологість і при цьому північна сторона. Не знаю, що покласти на підлогу.
Prervana• 20 октября 2024
Плитку. А какие там еще варианты и зачем что-то выдумывать?

_Alekssandra_• 20 октября 2024
У меня на балконе красивый линолеум и отлично
Новорічна пальма• 20 октября 2024
сейчас линолеум- буду переезжать будет плитка и отопление на нем
Болтушка Му• 20 октября 2024
Зробіть від опалення теплу підлогу і зверху плитку. Не пожалкуєте !
У мене ьула батарея, і тепла підлога під плиткою. Це кайф. Думала, що перебор 2 види опалення. Але взимку то було шикарно, кабінет був у сина там.
курасаны• 20 октября 2024
В старій квартирі був лінолеум. В новій що на балконі, що на лоджії поклали керамограніт
Обращеница• 20 октября 2024
Ответ дляPrervana
На балконе может быть плитка, а может быть ламинат. У нас второй вариант
іронічна антитеза• 20 октября 2024
Плитка
Квітка Миру• 20 октября 2024
У нас балкон, з вікнами, але без утеплення, поклали ламінат, вже рік, тобто вже один зимовий період пройшли, але речі тільки влітку сушу там, зимою користуюсь сушильною машиною. Поки все норм, quick step лежить
Вапщета• 20 октября 2024
У нас теплая, сверху ламинат

Бамбарбия! Кергуду.• 20 октября 2024
Фанера і лінолеум зверху
Плету корзинки• 20 октября 2024
Ответ дляБолтушка Му
І хто дозволить таке робити?
Цибулька зла• 21 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
І хто дозволить таке робити?
Та отож, не питають
Потім у них ’шикарно’, сусіди мерзнуть

По темі в двох квартирах деревяна дошка
Плитка холодна, не хо

В третій ще роздумую, чи так саме, чи ліноліум..
Мой завтрак• 23 октября 2024
Ответ дляПлету корзинки
І хто дозволить таке робити?
В новобудовах тепла водяна підлога і опалення. В чому проблема?!
Плету корзинки• 23 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
В тому, що від опалення її не можна робити.