Голова колгоспу• 21 октября 2024

Чем можна объяснить такие действия? Тема поговорить

Живу на окраине города. По соседству (через 2 дома живет брат с семьей). До войны брат всегда отвозил жену на работу и подвозил меня, т.к. все равно проезжал мимо моей работы. С начала войны он пошел служить. У жены были права, она начала ездить на работу сама. Меня приглашать ехать с собой не стала, ездила все время сама, я никогда к ней не напрашивалась.
Пол года назад я получаю права, покупаю машину. И теперь она постоянно просится ездить со мной. Мне подвозить ее не сложно.. Хотя не понятно, почему когда я шла на остановку она всегда проезжала мимо, а теперь просится чтоб я ее возила. Думала, что ей неприятно мое общество, но в таком случае она и бы и со мной не ездила.
Така бойова Я• 21 октября 2024
Дивіться. Ви не просили.
А вона просить. Вся різниця

Котя_люлю• 21 октября 2024
Скорее всего вы не сильно ошиблись в своих мыслях. В сейчас она просто экономит
Язикувата Хвеська• 21 октября 2024
Може вона боялась брати когось, бо тільки почала водити? Якщо у вас нормальні стосунки, то я б підвозила, якщо не дуже, то скажіть, що не хочете нікого брати, щоб не відповідати ні за кого.
Котя_люлю• 21 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Автор сама только справа получила и с таким неопытным водителем что-то ездить не боятся?
автор Голова колгоспу • 21 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Дивіться. Ви не просили.
А вона просить. Вся різниця
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
Така бойова Я• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
Без всілякого осуду. Але це ж ваші проблеми що ви не можете озвучити свої бажання.
Люди не телепати щоб читати чужі думки.
Неробименінерви• 21 октября 2024
Тобто, вона бачить, що ви в дощ шуруєте на зупинку і їде повз вас?

Алгонавт• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
так працюйте із цим, чому люди повинні догадуватися що вам треба?
автор Голова колгоспу • 21 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так
Були такі випадки. Не дощ. Але проїзжала мимо
Мerida• 21 октября 2024
Человек- существо социальное. Коммуникации творят чудеса. Вы обиделись на то, что человек САМ не предложил то, ЧТО ВЫ ТАК ЖДАЛИ И НАДЕЯЛИСЬ. а сейчас вам странно, когда кто-то озвучивает свои потребности, в отличии от вас...
ПростоБелка• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
А она может. И что Вы собрались обсуждать на форуме из-за своих собственных комплексов? Ждёте, чтобы жену Вашего брата дружно облили помоями и рассказали, какая Вы молодец?
Така бойова Я• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
Взагалі це круто коли ви можете озвучувати свої бажання, і це стосується не тільки цього випадку.
Зазвичай люди ідуть на зустріч коли їх про щось просять.
А так вона може недодумалась, може сама соромиться, може думає що ви зазнайка - та все що завгодно.
А ви в душі образились, а людина навіть не здогадується що вам неприємно
БезВзяток• 21 октября 2024
Ви просилися, щоб вона вас підвозила? Вона Вам відмовляла?
БезВзяток• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
Ну то звідки було їй знати, що Ви хочете з нею в авто. Вона ж Вам свої наміри озвучує. Не мовчить
Неробименінерви• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Так
Може, не побачила, не знаю
Але я така людина, що запитала б відразу: Маша, ти чого це мене не підвезла?
Ну і вже б, опираючись на відповідь, робила висновки про людину.
БезВзяток• 21 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Люди не телепати щоб читати чужі думки.
Підтримаю думку
ХтоЯкщоНеЯ• 21 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Люди не телепати щоб читати чужі думки.
Тут і телепатом бути не потрібно, просто людяною. Сестра роботу не змінювала, значить працює в тому самому місці, яке по дорозі. І на машині їй було б зручніше та швидше. Хіба що стосунки в них натягнуті, але тоді невістка і не просилась би.
Відморожена• 21 октября 2024
ну я б спитала чого ж ти Галю ні разу не запропонувала підвезти коли їхала повз..
БезВзяток• 21 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
В мене була ситуація, що від зупинки треба далеко йти до переходу, а над переходом теж зупинка, але водії не стають. Я почала просити і зупиняються, ні разу не відмовили ні в маршрутці, ні в поаутці

БезВзяток• 21 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Може, не побачила, не знаю
І правильно.
Така бойова Я• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Теж про це думала
Але мені незручно просити
Я сама всім запропоную
Але проситись не можу
Це ж і в сімейному житті так буває.
Жінка приходить додому, чоловік лежить на дивані, їсти нема чого, в хаті брудно.
Втомлена жінка надувається , бере в руки ганчірку і пішла терти квартиру. Звісно в душі вулкан що чоловік сам не здогадався.
А можна було просто з роботи послати смс.
Любий, в холодильнику м´ясо, приготуй плов.
Запусти машинку з пранням, і пропилисось в кімнаті.
В 80 відсотках чоловік зробить що просили
Вільний митець• 21 октября 2024
Экономит бензин и думает, что самая умная
БезВзяток• 21 октября 2024
Ответ дляВільний митець
Ну,це другорядне. Авторці треба було озвучити свої бажання. А тепер авторка не знає як впасти на мороз, щоб тій відомстити
Кондуктор маршрутки• 21 октября 2024
Скажите ей, что были в такой же ситуации, когда она проезжала мимо. И как это обидно.
И подвозите, безусловно.
Никуда от родственников не денешься.
ХтоЯкщоНеЯ• 21 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
Це ж і в сімейному житті так буває.
Нормальний чоловік допоможе і без нагадувань. А той, що на дивані лежить і чекає всієї хатньої роботи тільки від жінки , і після СМС не піде плов готувати.
Відморожена• 21 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
а вона сліпа? Це в принципі нормально коли хтось їде в авто і бачить родича чи близького знайомого, що прямує тим же маршрутом, і пропонує підвезти. Не пропонувати теж норм, але тоді і самому не треба проситися до когось в машину. Це такий тип людей який думає виключно про себе.
df364tye3• 21 октября 2024
,,,с драной овцы, хоть шерсти клок,,,
,,, у меня семья , муж воюет, она одна, свое удовольствие , пусть пользу приносит ,,,
автор Голова колгоспу • 21 октября 2024
Ответ дляБезВзяток
Та я нікому мстити не збираюсь
Просто цікаво чого так.
Нам до зупинки 1.5 км
Якщо я їду і зустрічаю по дорозі сусідів- усіх підвезу.
Там дорога пустинна. Когось непомітити неможливо
Така бойова Я• 21 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Чоловіки в деяких моментах дещо твердолобі. І іноді потрібно прямо озвучувати свої потреби
В любому випадку ображатись на чоловіка потрібно коли попросили зробити - а він не зробив
А не в тих випадках коли він мав сам здогадатись
Кубик Рубика• 21 октября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Так
Я не первый год за рулем, но когда еду, смотрю на дорогу, а не по сторонам. Даже, если будет идти слон, я не увижу)