муха в кедах• Изменено 21 октября 2024

Новини з ЦЕНтру, кому цікаво

Маю піти хвилинку часу. Кому цікаво будь ласка інформація, скоро буде виток випробування кліматичної зброї, буде дуже аномально тепло, Трамп буде президентом це я писала ще влітку це 1000 відсотків підтвердилось вчора. Дякую за увагу . Гарного усім дня
ПуГоФФка• 21 октября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Кто следующий президент Украины?
Залужный, можете скринить
Я_канеша_извиняюсь• 21 октября 2024
Ответ дляПуГоФФка
Залужный, можете скринить
вы тоже с центра?
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Да что там пуховик. Скоро можно будет вполне комфортно в коробе под мостом зимовать, так на аренде жилья и коммунальных существенная экономия.
Є мінуси
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Ні пуховик потрібен, адже зброя не може працювати довго, а ось всі ці потопи в Європі це якраз і наслідки цієї зброі( яку застосовували влітку) тому наслідки непередбачувані якою буде зима наразі, може потім будеінфа
Аааа, то це і Німеччину затопило весною, бо літом випробування зброї були!!! А я вже не знала чого б це.
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляДева Мария
А я только шубу выбрала ) кстати автор , войне в Украине когда закончится ? Про климатическое и биологическое орудие верю , чувствую . Метеориты и северное сияние туда же , комары и мошки , от Которыз у меня шрамы и которые никогда в жизни меня не кусали - туда же , сейчас клещи кусючие , имейте ввиду
А кліщі бувають не кусючі?
А метеорити раніше не існували?
Чи комети не літали?
миссДавеча• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Мою попередня тема закрилась, хотіла там написати
Автор, а вашого коханця часом немає собаки породи Корсо?
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А проти кого вона діє?
Проти холоду.
ОноВамнадо• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Я знала причини аномального тепла ще влітку, коли застосовувалась кліматична зброя, зараз її знову розгортають
яка саме кліматична зброя і де?
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
дыхание жабы и задержка эякуляции в одном контексте с военной аналитикой вас не удивляют? Немного странно выглядит такое подтверждение компетентности источника.
Знаєте в чому прикол, що є реально генерали які такою херньою займаються. Ну не війну ж їм вигравати.
Все до блиску• 21 октября 2024
Автор, а є там в центрі хоч одна добра новина? Щоб світила в кінці тунелю, бо інакше як жити, коли хтось за тебе все вирішив
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Автор - мужик, потасканный, женатый, не подлежит мобилизации на данный момент, любит секс и внимание к себе.
Где-то угадал, методом тыка.
Регулярно употребляет вещества или алкоголь.
У меня все.
Метод тика він скоріш за все любить, клювіком рис потикать😂😂
Жена брата Админа• 21 октября 2024
автор, дякую за тему. не забувайте нас. ждем ответа, как соловей лета. вопросов очень много.
Блондинка в Законе• 21 октября 2024
Чего под анонимом?
Кому потом пихать в панамку, когда все, как обычно, не сбудется?
Ksusci• 21 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Центр-центр, прийом! Як чути?
Голосом Притули із Файна Юкрайна😂
Угги_в_горошек• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Я чесно зізнаюсь мала сумніви вже в своїй довірі до цієї людини, коли Камбалу випустили на арену, але він казав президент. Трамп це вирішено давно вже .і всі переконаюся в цьому скоро
Верю. А еще какие новости? Трамп реально уничтожит центр москвы, как обещал, если путин не угомонится?
«Володимире, якщо ти переслідуватимеш Україну, я вдарю тебе так сильно, що ти навіть не повіриш. Я завдаю удару прямо по центру чортової москви»
Блондинка в Законе• 21 октября 2024
Ответ дляПушАпница
Все краще ніж те що зараз..
Откуда вы знаете????
Вот здесь он говорит, что он сказал пуйлу, что если он проведет в Украину, он атакует маскву и его бункер лично.

https://www.wsj.com/opinion/donald-trump-the-bully...

Если он хоть немного отвечает за свои слова, третья мировая не за горами..

Это д надо так свято верить такому популисту и шоумену.
Зубожиння• 21 октября 2024
Сосед,приближенный к прокурорам ,построил себе бункер.
Бокс-орун• 21 октября 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Скоріше 2й варіант,але краще так,бо вже немає сил дивитися на знущання над людьми.
другого варіанту не буде, в результаті підписання угоди з рашкою вся Україна буде окупована, пасіонарне населення буде знищене, хто залишиться буде жити як в днр - з питочними, підвалами і страхом що хтось донесе
Опля Картопля• 21 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Центр-центр, прийом! Як чути?
Алекс Юстасу? )
Карма хамелеона• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Задайте конкретне запитання
Підскажіть будь ласка дітям не закриють виїзд з країни до 18 років?
Угги_в_горошек• 21 октября 2024
Ответ дляБокс-орун
Не пишите чушь. У многих остались, к сожалению, родственники в оккупации. И прекрасно знают, как там. Не мед, но и не такие ужасы, о которых вы пишите.
Бокс-орун• 21 октября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
угу, а коли ЗСУ звільняли в 22-му окуповані то в кожному селі знаходили такі підвали і це було у всіх новинах, так що це ви не пишіть дурниць
Помогалочка• 21 октября 2024
Ответ дляNat-li
Про аномально тепло-это вы отсюда подсмотрели?)
Може хоч раз за життя матиму тепло на Дн (бо як не снігу по коліна, то болото і мряка).
Штора с кисточкой• 21 октября 2024
Автор, аномальное тепло буде тільки в Україні ?
Чи може трохи дійте до півночі Європи?
А то вранці було 11, прийшлось вмикати батарею
Фрекен бок• 21 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Економія 😂
Еще один +
Помогалочка• 21 октября 2024
От хочеться написати шо за брєд, а потім думаю: а раптом це Гаррі передає привіт з лютого 22...І мовчу..
Бочка порохУ• 21 октября 2024
Ответ дляБарвіночка
Коррупция везде
Тока вчора читала що Зеля вкрав час ( літній чи зимовий вже не памʼятаю) а Ермак світло, то ще і тут клімат крадуть(
Прибираю щодня• 21 октября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Свет в конце тоннеля- то поезд
Шалена невинність• 21 октября 2024
Ответ длямуха в кедах
Давайте ссылку на эти посты старые!
Фрекен бок• 21 октября 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Вот не мед конечно. Ну и. конченые здесь