Чарівна патика• 21 октября 2024

Порадьте в м Києві три храми, церкви де краще замовити сокорауст?

Я в церквах півжиття не була, тим більше в Києві, життєва ситуація зараз вимагає цього
Нехай щастить• 21 октября 2024
А чим виміряти краще чи гірше?
Ms. Iphone• 21 октября 2024
Якщо храми не відвідуєте, то ефект може бути не той, на який розраховуєте.
Це не ритуал за гроші.
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Це не ритуал за гроші.
Согласна. Автор, смысл если вы не верующий человек?
Диверсификация• 21 октября 2024
Краще вже у монастирях робити цей ритуал, у Києві їх вдосталь Дуже дієвий, називається ритуал у 3х церквах(монастирях).
Море Щастя• 21 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Может автору нужно ритуал выполнить) бабка послала в 3 храма
Диверсификация• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Але якщо авторка не віруюча, не подіє
Море Щастя• 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Але якщо авторка не віруюча, не подіє
Не смешите. Христианский эгрегор не так работает)
Диверсификация• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
То у вас він не так працює
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Это грех, зачем вредить себе или кому-то? Ритуалы и религия не совместимы.
Черпак_для_фантазий• 21 октября 2024
Я розумію ваші емоції, коли мама була в реанімації, мені хтось сказав, що треба ´за здравіє´ в 7 монастирях замовити. І я, людина, яка в церкві була тільки на Пасху, їздила шукала монастирі ...
Але, насправді, якщо віруєте, то байдуже в яку церкву йти, якщо не віруєте, тим більше байдуже. Якщо вам це зараз треба, йдіть у найближчу
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Это неприятно что есть люди что вспоминают про церкви или монастыри не ради молитвы, а ради ритуалов :(
автор Чарівна патика • 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Але якщо авторка не віруюча, не подіє
Я віруюча, але завжди відвідувала тільки одну церкву де мене хрестили, ходила в недільну школу раніше, зараз це територія небезпечна, а так молюся вдома
Кусачая Я• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
+++++
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
он защищает только тех кто искренне верит. Даже если грешил сильно, но раскаялся и верит в Бога.
Диверсификация• 21 октября 2024
Можна по центру Києва- Києво-Печерська лавра, Фроловський монастир та Свято-Покровський монастир. Все в центрі, встигнете за 1 день. Бо це треба робити одним днем
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
С какой целью Вы хотите это сделать? Защита себя или другого?
Море Щастя• 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
То у вас він не так працює
Клиенту не обязательно быть верующим. Если наработан канал между ХЭ и родом, то поверьте... бывает человек вообще не крещен, а защита ХЭ фурычит от рода.хотя зачем я вам это поясняю)
Ms. Iphone• 21 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
То як віруюча ділить храми на кращі і гірші? По яким критеріям ви їх ділите і чому вам тіки кращі підходять?
Диверсификация• 21 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ще нюанс, НЕ МОЖНА заздалегідь комусь розповідати про таке, тому поменше тут розповідайте, бо не спрацює. Ні до ні після нікому не кажіть. Сила у таємниці цього дійства
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Если речь про излечение, то обычно практикуют ’молитву по соглашению’ когда несколько человек молятся в одно и то же время за здоровье одного.
Но опять же этого дело выбора.
автор Чарівна патика • 21 октября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я не мала на увазі кращі і гірші просто не розумію змін в релігії, і не можу сама їх поки прийняти із-за війни
Море Щастя• 21 октября 2024
Автор, Лавра, Свято-Покровский и Флоровский вполне в одном районе.
А если Вам нужно именно по здоровью, то обращайтесь к Пантелеймону Целителю. Он ’слышит’ часто с первого раза и довольно отзывчивый в помощи. Если конечно по судьбе(условно)
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Но здесь нет связи с Богом, веры, раскаяния, молитвы. Зачем это все? :(
Ms. Iphone• 21 октября 2024
Ответ дляЧарівна патика
Релігія і віра - це про різне, а війна - третє. Війна до віри, яким боком?
Диверсификация• 21 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Це не для зла робиться, нікому гірше не буде
Море Щастя• 21 октября 2024
Ответ дляРожайтретьего
Это совсем другая грань общения с Христианский Эгрегором. Я ж не знаю, с какого входа хочет зайти автор
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Я советую зайти в храм, в каждом своя энергетика, он должен вам подойти. В одном даже стены будут давить на вас. В другом вы сядете на лавку и икон и не захочется даже уходить, спокойствие в душе.
Это как с человеком, ищите свое. Свою веру/неверие, место, занятие, храм и тд.
Нехай щастить• 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Але якщо авторка не віруюча, не подіє
А якщо віруюча, то ніякими ритуаоами б не займалася
Рожайтретьего• 21 октября 2024
Ответ дляДиверсификация
Можна не казати. Але Бог усе одно бачить усе, бо він скрізь.
Диверсификация• 21 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
Ритуали й в церквах є. У мене навіть є свій ритуал- пити каву щоранку. Не демонізуйте це слово