Ms. Сама прямота• 21 октября 2024

Дівчатка, допоможіть обрати зимовий верхній одяг.

Є шубка і пальто кашемір. пальто довге чорне на холофайбері. але вже 2
ці пальто не одіну. набридло. Підкажіть модний цікавий верхній одяг на кожен день. теплий. що ви для себе купили ? чи кашемір пальто у моді ? чи можливо якісь дублянки ?
Ну ниче се• 21 октября 2024
Останні роки мені подобаються термокуртки, в яких в гори ходять. Тепло, зручно, стильно
ПростоБелка• 21 октября 2024
Хто вам тут допоможе? Люди вже бояться щось радити і показувати те що купили. Тут що не виставиш то все зафукають. На кожен день усі носять пуховики, дублянки, в масмаркеті валом такого.
Кудесница_с_пургеном• 21 октября 2024
Ответ дляНу ниче се
От якби ті куртки ще дооовгі були.. от добряче нижче коліна.. я б теж до них повернулась )))
Свезло так свезло• 21 октября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Хех, так отож, що коротенька виглядає стильно, але дупка в ній не закрита)). А довгі, теплі виглядають колгоспно(( Теж маю дилему і не можу вибрати так, щоб і гарно і тепло, і можна ще не дуже дорого))) нема((

Люди, якщо ви щось таке бачили в інеті, покажіть нам з автором, будь-ласка :) Нікого запльовувати не будемо))
Кудесница_с_пургеном• 21 октября 2024
Ответ дляСвезло так свезло

Я перед війною купила довгу Fila. В ній і виїжджала. От теж хочу нову купити, бо старенька вже трохи.. стомлена ) але, поки не зустріла такого що б сподобалось :(

А до цього теж полюбляла спортивні типу лижних чи похідних.. з дитиною в них гуляла, тільки + до них лижні штані брала )
КаРаКаТиЦа• 21 октября 2024
Я бы взяла себе на каждый день обычную длинную куртку в Резервед. И тепло и недорого и стирается легко.
Лорка-хлорка• 21 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Если в палитре есть там бордовая, то видела вживую. Не очень.
автор Ms. Сама прямота • 21 октября 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
дякую.
Свезло так свезло• 21 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А зелену таку ж не бачили вживу?.