Оле Лукойе• 21 октября 2024
Віконщик так поставив вікна шо тепер не ясно як закрити цю піну
У когось була така ситуація?
Як закрити піну між дверима і вікном
Пишу, не читаю• 21 октября 2024
Ну, зашпаклювати то можна, але між частиною в підлогу і оцією звичайною лише піна? Воно ж вивалиться
Мастер Пис• 21 октября 2024
Обычно такие конструкции цельные. Окно с дверью. И крепятся к стенам. А у вас они между собой что, пеной скреплены?
Мастер Пис• 21 октября 2024
Ответ дляМотористка
Він неправильно заміряв і зліпив піною.
Если так, то это капец. Оно от пинка выпадет любого
Оле Лукойе
• 21 октября 2024
Ответ дляМастер Пис
А внизу дирка така
Мотористка• 21 октября 2024
Ответ дляМастер Пис
А уявіть, як холод буде та піна пропускати....
Мотористка• 21 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
А внизу дирка така
Вам заміряв і встановлював один майстер чи різні?
Анонимба• 21 октября 2024
Ого, а кусок деревяшки поставить в проем где пена и закрепить потом залить пеной? Я не установщик окон но как бы хоть так более надёжно, чем на саму пену садить
Мастер Пис• 21 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
А внизу дирка така
Внизу то не так важно, заштукатурите. Вот это вот капец. Пластик скрепил между собой пеной 😵💫
Кокосиха• 21 октября 2024
Там реально між вікном і дверима лише піна? Хто порадив робити окремо? Викресліть ту людину
Мушля з Криму• 21 октября 2024
Це не моя справа, але підвіконня у вас є, чи не буде. Зазвичай ставлять вікна з підвіконням.
Анонимба• 21 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Подоконник можно из гипсокартона устойчивого к влаге слепить у нас такой в квартире и обшит кварцвинилом
Мейк-ап форева• 21 октября 2024
А вікна ще якось закріплені? Чи лише та піна…
Співчуваю, але Вам можливо треба наново установити вікна. Це забагато піни. Вона руйнується. Може бути і пліснява
Мушля з Криму• 21 октября 2024
І озвучте яка фірма у вас робила вікна, хоч буду знати у кого не замовляти вікна.
Мотористка• 21 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Тож на фото видно.
Це при умові, що монтажник з фірми.
Мушля з Криму• 21 октября 2024
Ответ дляМотористка
Тож на фото видно.
Це при умові, що монтажник з фірми.
Glasso, то назва фірми ви думаєте?
Мотористка• 21 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Glasso, то назва фірми ви думаєте?
А думаєте, там чужу рекламу наліпили?
Мушля з Криму• 21 октября 2024
Так фірма може робити вікна з профілю цієї фірми, а назву мати іншу.(Хоча я не експерт)
Оле Лукойе
• 21 октября 2024
Ответ дляКокосиха
Ні
Там металева стійка
Кокосиха• 21 октября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ні
Там металева стійка
Це якась нежитлова забудова? Дуже дивний вибір
Моль Моллівна• 21 октября 2024
Шматочком гіпсокартону, якщо влізе, просто наклеїти, або чимсь типу вагонки і обробити герметиком. Штукатурити нема сенсу, штукатурка потріскає і розсиплеться.
Распутница• 21 октября 2024
Профіль балкона має бути зєднаним з вікном. Того проміжку з піною не повинно бути.
Схоже вас розвели і зробили херню.