Элька-Карамелька• 21 октября 2024
Як можна відремонтувати стіл (найшвидше і найпростіше)?
Элька-Карамелька
• 21 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
викинути і купити нове
я чекала вашої відповіді
Муркошечка• 21 октября 2024
Подивитися відео про реставрацію.
Чи готові ви на таке. Дуже багато є інформації про варіанти)
Але якщо у вас виникло таке питання, то в вашому випадку легше викинути
whenallissaidanddone• 21 октября 2024
Ответ дляMs. При теле
Ободрать и перекрасить, больше ничего..
Я тоже так считаю. И ничего не выбрасыть. А то все такие умные и богатые.
Сіточка• 21 октября 2024
Ответ дляMs. При теле
Ободрать и перекрасить, больше ничего..
Тоже такого мнения или если есть лишние деньги заказать новый.( Были бы деньги не возникло такого вопроса)
Птица секретарь• 21 октября 2024
Правильно пишут - ободрать и перекрасить... но не думаю, что все легко и просто снимется, надо прогревать феном и не бытовым.... а краску тоже надо пробовать и она не 2 коп. стоит.
Отчебучкина• 21 октября 2024
Ответ дляСіточка
Если реставрировать по правилам, это дороже нового выйдет.
Губка Боб• 21 октября 2024
если посмотреть пару видео на ютубе все сделаете, даже если не будет супер идеально, все равно лучше, чем есть)
Рву и мечу• 21 октября 2024
Викинути, купити або забрати безкоштовно щось на олх в кращому стані.
из_под_тишка• 21 октября 2024
Одна я не бачу на фото стола? Там якась тумба, але не стіл.
Взагалі, таке ремонтують фарбуванням. Зняти плівку і пофарбувати крейдовою фарбою або епоксидною. Чим краще - треба цікавитись, почитати рекомендації. Особисто не доводилось, але бачила відео, що так роблять.
Також бажано відремонтувати/замінити завіси, щоб дверцята рівно висіли, бо бажаного ефекту від фарбування не буде, якщо воно висітиме раком