Мальчижка• 21 октября 2024

REM-сон. Хтось слідкує за цим показником?

Почитала, що наче саме на цьому етапі люди бачать сни і краще засвоюється інформація. Поки що спостереження такі, що якщо спала добре і показник високий, то наче краще відпочила. У вас як?
Полтавська галушка• 21 октября 2024
А мені годинник спати заважає тому навіть виміряти не можу. Бо я не можу заснути поки відчуваю годинник.
Але я і без нього відчуваю чи глибокий сон чи поверхностний.
А є знайомий з зайвою вагою, звідси проблеми з диханням так у нього глибокого сна ... 12 хвилин
Качка в тапцях• 21 октября 2024
Шось я не зрозуміла.. гугл каже що rem це фаза швидкого сну, але у Вас швидкий сон окремо винесено..
у мене взагалі годинник такого пункту як rem сон не показує
Не худа ні разу• 21 октября 2024
Часы мягко говоря не объективно этот показатель считают.
Там другое оборудование нужно
автор Мальчижка • 21 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Боже, як він живе?
автор Мальчижка • 21 октября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Але виглядає так само як в мене. Можливо це він і є.
Полтавська галушка• 21 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Боже, як він живе?
Може бачили таких товстунів які засинають будь де.
Я читала що це серйозне захворювання. Потрібно знижувати вагу.
Але але.
автор Мальчижка • 21 октября 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Там другое оборудование нужно
Розумію, що вони неточні, але навіть цієї різниці мені вистачає.
автор Мальчижка • 21 октября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Але але.
Але без якісного сну важко. Замкнуте коло якесь.
автор Мальчижка • 21 октября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Цікаво, що у вас так само є прокидання вночі. А ви його пам´ятаєте? Я майже кожного разу бачу, що прокидалась, але не можу цього згадати.
Качка в тапцях• 21 октября 2024
Ответ дляМальчижка
Прокидання у всіх є ) десь більше десь менше. Я іноді памʼятаю що прокинулась (подушку поправити, або чоловік лягає спати і просить мене посунутися бо заснула як зірочка посеред ліжка :) або просто момент що чогось прокинулась, і очі знов закрила та й заснула). А іноді не памʼятаю що прокидалась. Тільки по годиннику можу це побачити. Або чоловік може сказати що я наче прокинулась, а потім як кішка в ліжку вмостилась і знов заснула ))