Света С Приветом• 21 октября 2024
Как часто вы убираете?
В ванной и туалете?
Куда_бежать• 21 октября 2024
Точково по мірі забруднення. А так щоб все разом, то під час прибирання квартири - раз в 1-2 тижні.
Без QR коду• 21 октября 2024
Унітаз і умивальник в залежності від забруднення. Капітально раз на 1-2 тижні.
Гербарія сушу• 21 октября 2024
Постоянно, потому что члены моей семьи когда умываются, весь пол в каплях воды, а еще у дочки длинные волосы, которыми каждый день усыпан пол.
Клевотница• 21 октября 2024
Збираю волосся по підлозі через день, протираю підлогу часто. Унітаз, раковина і душ мию раз на тиждень або частіше, якщо стає брудно.
Без QR коду• 21 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
Навчіть її розчісуватись спиною до ванни чи умивальника. Потім волосся серветкою зібрала і все. В мене теж волосопад...
Клевотница• 21 октября 2024
До речі, питання щодо прибирання. Якими ганчірками краще за все збирається волосся і ось ці дрібні ніточки, ворсинки? Пилососа немає, дуже задовбуюсь бо липне все що тільки можна до білої плитки.
Гербарія сушу• 21 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Да она и так салфеткой убирает, но все равно каждый день надо протирать пол.
Клевотница• 21 октября 2024
Ответ дляГербарія сушу
В мене найдовше волосся вдома - довжина до плечей і я чешуся тільки над раковиною. Все одно волосся всюди.
Чебураха з перцем• 21 октября 2024
Ответ дляКлевотница
Влажными салфетками для уборки
ДлинноНожка• 21 октября 2024
Практически все время пока дома.
Точно каждый день.
А как можно реже?
Каждый день заправить кровати
Робот ездит 2 раза в день
Посудомойка 1 раз в день
Влажная уборка, пыль, ванна 2 раза в неделю
Точно каждый день.
А как можно реже?
Каждый день заправить кровати
Робот ездит 2 раза в день
Посудомойка 1 раз в день
Мама Карло• 21 октября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Практически все время пока дома.
Точно каждый день.
А как можно реже?
Каждый день заправить кровати
Робот ездит 2 раза в день
Посудомойка 1 раз в день
Точно каждый день.
А как можно реже?
Каждый день заправить кровати
Робот ездит 2 раза в день
Посудомойка 1 раз в день
оце у вас вільного часу 🥴
Без QR коду• 21 октября 2024
Ответ дляКлевотница
Я вдома (і не тільки) з хвостом високим ходжу, то його збираю над душевим піддоном, нахилившись вперед. Якщо треба просто назад волосся розчесати, то спиною до раковини. Але я вже так приловчилась, що в мене майже все волосся туди падає. По хаті трохи є, але не критично.