Yeva-c21c• 22 октября 2024

А хвилювалочка сьогодні буде?

⚠️ Увага! Є ознаки можливого застосування стратегічної авіації «Ту-95МС» цієї ночі, — моніторингові канали

Тривогу не ігноруємо, бережіть себе 🫶

Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
автор Yeva-c21c • 22 октября 2024
Дівчата з Києва і Київ.Області ви будете йти в укриття чи в коридор?

Zanka_• 22 октября 2024
Я всі тривоги повідключала і планую спати, скільки зможу
Zanka_• 22 октября 2024
Та й щось мені здається, що вони б вже повилітали, аби щось було і шахедів побільше б вже літало
автор Yeva-c21c • 22 октября 2024
Ответ дляZanka_
В мене теж відключені, але годину тому прокинулась від пострілів і жужання
БрЮнЕтОчКа77777• 22 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
На данный момент вылетов бортов Ту-95МС ВКС РФ не отмечено.

читаю на канале в ютубе
Zanka_• 22 октября 2024
Так ото ж, тому треба спати поки спиться, я цього теж минулої ночі наслухалась, тепер спробую поспати
автор Yeva-c21c • 22 октября 2024
Ответ дляZanka_
Тоді тихої ночі🙏

Zanka_• 22 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Тоді тихої ночі🙏
Дякую, навзаєм
К.а.л.и.н.а• 22 октября 2024
Ответ дляZanka_
Зараз світанок пізніше, ніж влітку, тому виліт може бути і о 1-3 ночі. Але щодо шахедів згодна.
Басина• 22 октября 2024
Дехто вже в укритті!
автор Yeva-c21c • 22 октября 2024
Гарний котик)
nutty• 22 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Ми в укриття не ходили даже когда по нашему дому прилетало
Ochen_lubov• 22 октября 2024
Сегодня я читаю в тлг-каналах о том, что держите ухо востро. По области уже тревога. В Киеве наверное будет в 2 ночи. Уже вошло в режим вот это, у сожалению. Каждую ночь вой сирены.
Знать бы, оно хоть когда-то закончится?
А сегодня ещё и вообще плохо по здоровью. Тревожно с дня.
vall2008• 22 октября 2024
Пойдём в укриття. Мы с Кривого Рога. Если будет вылет , ракеты будут около 5-6 утра -написали мониторы.
Natal_ka91• 22 октября 2024
Авторе, може, й не буде того вильоту. Поки треба лягати спати, якщо є можливість
Peres Lal• 22 октября 2024
Ориентировочно, на пусковых будут часов в 5 утра, если вылет боевой. Ждем развития ситуации.
Ирина 789• 22 октября 2024
Ответ дляPeres Lal
Вы не в курсе, много самолетов в воздухе?
Peres Lal• 22 октября 2024
О кол-ве пока не пишут.
Ольга520• 22 октября 2024
Ответ дляOchen_lubov
Знать бы, оно хоть когда-то закончится?
У нас в Сумской области эти тревоги уже два месяца почти всегда. Бывает и по 16 часов и полтора суток подряд.

БрЮнЕтОчКа77777• 22 октября 2024
‼Наразі офіційно: ‼

​​⚠— 3 ✈✈✈борти Ту-95мс з аеродрому «Українка», тренування в межах Амурської області — без загроз. 🟢❌🇺🇦

— 1 ✈борт Ту-95мс з аеродрому «Оленья», курсом на південь. ➡