⚠️ Увага! Є ознаки можливого застосування стратегічної авіації «Ту-95МС» цієї ночі, — моніторингові канали
Тривогу не ігноруємо, бережіть себе 🫶
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
Тривогу не ігноруємо, бережіть себе 🫶
Київ — пряма трансляція 👈
Надіслати новину
БрЮнЕтОчКа77777• 22 октября 2024
Ответ дляYeva-c21c
В мене теж відключені, але годину тому прокинулась від пострілів і жужання
На данный момент вылетов бортов Ту-95МС ВКС РФ не отмечено.
читаю на канале в ютубе
К.а.л.и.н.а• 22 октября 2024
Ответ дляZanka_
Та й щось мені здається, що вони б вже повилітали, аби щось було і шахедів побільше б вже літало
Зараз світанок пізніше, ніж влітку, тому виліт може бути і о 1-3 ночі. Але щодо шахедів згодна.
Ochen_lubov• 22 октября 2024
Сегодня я читаю в тлг-каналах о том, что держите ухо востро. По области уже тревога. В Киеве наверное будет в 2 ночи. Уже вошло в режим вот это, у сожалению. Каждую ночь вой сирены.
Знать бы, оно хоть когда-то закончится?
А сегодня ещё и вообще плохо по здоровью. Тревожно с дня.
Знать бы, оно хоть когда-то закончится?
Natal_ka91• 22 октября 2024
Авторе, може, й не буде того вильоту. Поки треба лягати спати, якщо є можливість
Ответ дляOchen_lubov
Знать бы, оно хоть когда-то закончится?
У нас в Сумской области эти тревоги уже два месяца почти всегда. Бывает и по 16 часов и полтора суток подряд.
БрЮнЕтОчКа77777• 22 октября 2024
‼Наразі офіційно: ‼
⚠— 3 ✈✈✈борти Ту-95мс з аеродрому «Українка», тренування в межах Амурської області — без загроз. 🟢❌🇺🇦
— 1 ✈борт Ту-95мс з аеродрому «Оленья», курсом на південь. ➡