Мурзилка• 28 марта в 19:04

"Захист України - це жіноча справа". Що це за кампанія така нова?

Вибачаюсь, я спочатку думала, що фейк. Але це вже в декільках містах такі банери розвісили.
Це нас готують до примусової мобілізації, а якщо ні - то навіщо цю кампанію по всій країні робити?

Я не троль. Мені просто цікаво до чого нас готують, жінкам теж доведеться так само важко як і чоловікам, якщо і нас почнуть примушувати іти туди проти власної волі?

Дякую за ввічливі і адекватні відповіді по темі питання!
Само_достаточная• 28 марта в 19:05
Заохочують так би мовити …
Шеллар• 28 марта в 19:05
Так чоловіки закінчуються, а апетити в смарагдового режиму ні.
МатьЧасть• 28 марта в 19:06
Розпочався прогрів самі знаєте до чого.
Prervana• 28 марта в 19:07
Да, будет женская мобилизация. Вначале медиков, фармацевтов. Потом тех, кто не обременены детьми и уходом за престарелыми. А потом и всех остальных, когда эти закончатся
Метелик• 28 марта в 19:07
Ну так мужиков нима, а войну продолжать нужно
автор Мурзилка • 28 марта в 19:08
Ответ дляСамо_достаточная
Заохочують так би мовити …
Це як прогрів, який був ще в 22-му? Я пам´ятаю вони список спеціальностей тоді публікували для жінок, хто мав стати на облік, чи щось таке. В мене тоді деякі дівчата повиїжджали, хто в список попадали.
Шеллар• 28 марта в 19:08
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 28 марта в 19:08
Удалено администрацией...
Лівий Локіть• 28 марта в 19:09
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 28 марта в 19:10
Ответ дляМетелик
Парковки все заняты, пробки на дорогах, пивные ларьки для кого работают
Само_достаточная• 28 марта в 19:11
Ответ дляМурзилка
Зараз якийсь вже оновлений бачила є
То там 99% спеціальностей підпадає
Простіше сказати хто не підпадає…
черная мамба• 28 марта в 19:11
Ответ дляСамо_достаточная
Заохочують так би мовити …
Намекают, что пока еще добровольно
автор Мурзилка • 28 марта в 19:11
Ответ дляPrervana
Мені цікаво, вони просто про це повідомлять відразу, чи заздалегідь? Щоб хоч щось спланувати якщо що. І я не про сам виїзд в кого є можливість, а так взагалі, щоб підготуватись чи що. Бо туди як попадеш - то може й з кінцями. Щось я якось песимістично на це дивлюся, мабуть.
Само_достаточная• 28 марта в 19:12
Ответ дляМурзилка
Не думаю що будуть попереджувати. Але якщо це буде, це повний пздц.
Луковая• 28 марта в 19:13
Ответ дляСамо_достаточная
Как мужчинам одним днём закрыли границы(((
Мішечок щастя• 28 марта в 19:13
Ответ дляСамо_достаточная
Медленно бегаете?
Мульйонерша• 28 марта в 19:14
Вы марафон посмотрите, каждый день репортажи как женщинам прекрасно на фронте , зачастили прям
Лівий Локіть• 28 марта в 19:14
Пусть шахиня пример покажет под ручку с коляденко
автор Мурзилка • 28 марта в 19:14
Ответ дляСамо_достаточная
Зараз якийсь вже оновлений бачила є
То там 99% спеціальностей підпадає
Простіше сказати хто не підпадає…
Недивно. У 22-му я пам´ятаю вже тоді там були окрім медиків також юрісти, фінансісти, економісти тощо. Тоді ми всі попадаємо. Мабуть що.
МатьЧасть• 28 марта в 19:14
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Луковая• 28 марта в 19:15
Наверное, не зря говорили, что вернуться в Украину нельзя будет, если выехал

Мужчины уже не могут вернуться, потому что их на войну сразу забирают, теперь и женщинам такое хотят сделать
Техпаспорт на медузу• 28 марта в 19:17
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 28 марта в 19:16
Ответ дляЛуковая

Посмотрите какие очереди отожраться на пасху стоят в сторону Украины
ГороховаЯ• 28 марта в 19:17
Советую купить экипировку, чтобы потом через горы в Румынию идти. Пока не подорожала
автор Мурзилка • 28 марта в 19:17
Ответ дляМульйонерша
Справді? Що на фронті може бути прекрасного? Особливо для жінки, хіба що для тих, в кого військова справа - покликання.
Я марафон давно перестала дивитися.
Глас_Народа• 28 марта в 19:17
Ответ дляPrervana
А потом?
ОноВамнадо• 28 марта в 19:17
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
Не пара законов, а давным давно пора.
Глас_Народа• 28 марта в 19:18
Ответ дляМурзилка
Вам уже намекают в открытую)
ГороховаЯ• 28 марта в 19:18
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Удалено администрацией...
Луковая• 28 марта в 19:20
Ответ дляМішечок щастя
Ещё не вечер