ПочтальЁнша• 22 октября 2024
Приват у всіх працює?
В мене показує, що сервіс не працює. У всіх так чи це в мене збій в додатку?
ПочтальЁнша
• 22 октября 2024
Дякую і що тепер, додаток оновлювати треба? Була в когось така ж проблема?
Угадайс• 22 октября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
А в чем проблема обновить?
Любовь Калистратовна• 22 октября 2024
У них там работы какие то вроде 20-21 числа, бо я сегодня не могла расплатиться, потом расплатилась в другом магазине.
ПочтальЁнша
• 22 октября 2024
Ответ дляУгадайс
А в чем проблема обновить?
Я закордоном, мій український номер вже не діє, при оновленні додатку потрібно буде змінювати фінансовий номер на місцевий