Каркуша Клара• 22 октября 2024
Розкажіть мені про мезотерапію
Дівчата, порадьте косметолога в Києві з медосвітою. Основний запит - якісне проведення мезотерапії.
Напевно, це залежить від препаратів, але чомусь після одного лікаря шкіра сяє, після іншого - ніяк (
Розкажіть про свій досвід і порадьте косметолога, плз
СамавиховуюКота• 22 октября 2024
Зависит от исходника. У меня тонкая с обезвоженная кожа, мелко морщинистый тип. После Мезовартона кожа плотная (без одутловатости), мелкие морщины уходят, цвет лучше. И даже странный эффект - меньше высыпаний на коже (я склонна к дерматитам и гормональным высыпаниям).
Раз одела не бу• 22 октября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Мезовартон це хіба не біоревіталізант ?
Каркуша Клара
• 22 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Мезовартон це хіба не біоревіталізант ?
Ні, якщо коротко, то біоревіталізація - це зволоження гіалуроновою кислотою, мезотерапія - вирішення конкретних проблем, за допомогою активних речовин, фактично - лікування.
Раз одела не бу• 22 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Я в курсі. Я робила біоревіталізацію Мезовартоном, а не мезотерапію.
Раз одела не бу• 22 октября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Мезовартон - це медичний препарат нового покоління, призначений для біоревіталізації шкіри.