Пошаманю• Изменено 22 октября 2024

Порадьте коректор, котрим можна перекрити судинні зірочки на обличчі

Привіт.
Порадьте щось дієве, будь ласка.
Я знаю про лазер і що це можна прибрати, але зроблю це трохи пізніше, коли гроші і на обличчя і на ноги будуть, там теж є проблема.
Дякую за поради.
Гжегож Бженчишчикевич• 22 октября 2024
Ошеламиссимо• 22 октября 2024
YSL All Hours Concealer
Принцепесочка• 22 октября 2024
https://makeup.com.ua/product/593309/ замальовує все + стійкий. Але треба вгадати з кольором, вони досить світлі.

*якщо буде заважкий, то можна трошки розбавити тональным чи бб (я таким чином під очі його наношу.)

Або https://makeup.com.ua/product/18823/#%2Foption%2F5... з пудрою
Жертва интернета• 22 октября 2024
У мене такий. Доволі непогано перекриває.
Лівий Локіть• 22 октября 2024
Ви б написали, що ви вже пробували, щоб знати що не сподобалось. Для мене консилер від Наташі Денони найкращий.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
для красного консилер зеленого цвета. это и ежу понятно.
дамаАмстердама• 22 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
може пудру заодно хтось порадить? не плотну
Птица Говоруша• 22 октября 2024
Tarte. Больше никакой не способен перекрыть полностью и остаться при этом незаметным, легким и не стираемым. Схватывается моментально. Еще Too Faced очень похож на него.