Помеха справа• 22 октября 2024

Порекомендуйте крем на осінь зиму!

Дівчатка порекомендуйте крем для віку 39 р на осінь зиму, зволожуючий , бюджет не дуже високий, можливо і тонік і сироватка! Щось дієве ! Тип шкіри комбінований, але на осінь є шелушіння
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Блин, 39 лет, а пишет как пятиклассница. Где разделительные знаки?
Липка-прилипка• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
там где и разделения в вашем нике
В танке• 22 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
там где и разделения в вашем нике
Туда его
В танке• 22 октября 2024
Не дуже високий це 100грн чи 1000грн за банку?
Ангел-предохранитель• 22 октября 2024
Корейский ламелярный атопалм или реал барьер
автор Помеха справа • 22 октября 2024
Ответ дляВ танке
600-800 грн
В танке• 22 октября 2024
Може в Єву? Корея, наприклад
Меряю линейкой• 22 октября 2024
Або будь який інший, що має в складі mle ламелярну емульсію. Зволожує глибокі шари шкіри
Lilian-nochka• 22 октября 2024
Виши минерал 89
Lilian-nochka• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Вам легче стало,что гноем в кого то пульнули?
Контрольница• 22 октября 2024
https://pro-myidi.com/shop-category/oblichchya/?fi...
Мені правда 46, але я цього року перейшла на укр виробника. Користуюся повним доглядом, який мені підібрали консультанти. Дуже подобається хоча є з чис зрівняти, бо останніми роками сиділа на Сесдермі. Подобається також, що можна замовити малесенькі обєми для визначення чи підходить чи ні. Мені загальний догляд весь підійшов, тому амовила великі баночки. А от деякі продукти в тестерах не сильно зайшли, то їх повторювати не буду.
hrystia• 22 октября 2024
В мене такий. Гарно зволожує. І нічний маю з цієї серії.
Свекруня• 22 октября 2024
Физиогель голубой, тот что 75мл
П´яна вишня• 22 октября 2024
І тонік з цієї ж лінійки є, якщо в Києві, можу дати спробувати цей крем(пробник), на Оболоні)