Марс атакует• 22 октября 2024

Як люди легко покидають країну, я в шоці.

Я одна така ждуніха закінчення війни, і в надіях що все налагодиться, і щоб тут не літало над головою, я не поїду нікуди?!
Шкварочка• 22 октября 2024
Суньтесь, я поруч сяду
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Где ждёте? Территориально?
СКИБИДЫШь• 22 октября 2024
Я такая же как и вы)
Меломанка Маланка• 22 октября 2024
Я повернулася рік тому і більше нікуди не хочу, хочу жити на рідній землі
Я шалунья• 22 октября 2024
Заздрите їм?
Леплю из пластилина• 22 октября 2024
Якщо у Києві, то ладно..
Кошка Мурка• 22 октября 2024
Не Вы одна
У нас практически все знакомые выехали, одни мы остались, дом на юге строим
И еще одна пара в Харькове ,не собираются выезжать
Г@Л@В@ломка• 22 октября 2024
Люди сміливіші, розумніші, які виїхали. Я і не виїжджала, але з кожним днем бачу, що все гірше, і гірше.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
сколько вы бы еще подождали..
Партизанка• 22 октября 2024
Я не терпила по жизни, ждать не могу . Жизнь у меня одна и я ее живу , в ожидание чудес не провожу жизнь
Я хочу жить сейчас и живу .
Но, всех кто оставался понимаю ❤️То из жизни и им все подходит .
Выехали мы сразу в панике .
автор Марс атакует • 22 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Заздрите їм?
Я чекала вашого коментаря 😁😉
ДваДваВісім• 22 октября 2024
Так( виїхали дві знайомі родини
Дуже швидко, буквально ось два тижні тому зустрічались на змаганнях дітей , а вже за кордоном
Я б такое не носила, но продаю• 22 октября 2024
Все должны быть такие как Вы?
Інно4каа• 22 октября 2024
я така сама,разом з вами)
автор Марс атакует • 22 октября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Не Вы одна
В мене виїхало пару знайомих, всі решта живуть, працюють, центр України.
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
В якому ви місті ?
Я_канеша_извиняюсь• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Яке місто?
Кіна не буде• 22 октября 2024
Ми ще поки сидимо. Діти вже давно виїхали. Але в мене можна сказати кордон ЄС з вікна видно, то ж в будь який момент можу виїхати
Своего не предлагать• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Приезжайте к нам в Запорожье, подождем вместе, вместе с окнами из ДСП.
Ясамаякрасивая)• 22 октября 2024
У всіх різні обставини і різна нервова система.
Хтось сидить і ок, а поруч сусід може не витримувати всього.

Не всі легко їдуть. Тут теж всі різні. Просто у декого така межа наступає, коли далі чекати нічого.

А з тих хто сидить на місці теж різні варіанти. Хтось спробував - не зайшло, більше не хоче. Когось батьки тримають або сини. Когось чоловіки, а ще робота. Хтось патріот, а хтось просто боїться щось міняти.
Шеллар• 22 октября 2024
Думаю ми всі тут такі ’розумні’ поки не має жіночого призиву, бо одразу б легкість появилась.
Реанимация• 22 октября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
В якому ви місті ?
місто ролі не грає. ціни ростуть. Все виросло в 2,5 рази. зп менші як були. Життя стає неможливим. січні 2022 р я сир Філадельфія купувала за 79 грн. зараз він 165 грн. і так усе.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 22 октября 2024
вот мы останемся, например, ресурсы будут распроданы. всякий там литий и графит..
whenallissaidanddone• 22 октября 2024
Как не прискорбно, но мы еще дрлго не будем жить хорошо, особенно при этой власти. Вы представляете, как будет тяжело восстановить страну? А кто будет это делать? У власти одно дурачье. А для начала войну закончить не плохо бы, но конца не видно;(
Так что, если есть возможность, нужно уезжать, пусть дети наши увидят что-то лучшее...
Котомафия• 22 октября 2024
Я с вами
В шоколаде• 22 октября 2024
Нечего ждать здесь, посмотрите на пенсионеров прокурорских, пенсии в 34 года по 300-800 тыщ и это во время войны, миллионы под матрасами, в такой стране гнилой не хочеться жить и платить тем более налоги(((
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
Ответ дляРеанимация
Ну як не грає
В Сумах очікувати завершення війни все ж важче ніж у Чернівцях
Кошка Мурка• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Наш город в оккупации был, жилье разрушено полностью или частично , плюс выезжали за границу от мобилизации кто за деньги, кто через оккупацию. Все хотят вернуться назад, но не в войну
Муж мой выездной, переехали ближе к границе с Молдовой 2.5 года назад, остались и живем
Апрель Ивановна• 22 октября 2024
Я переселенка. І я знаю чому я в Україні.
Бо зміни и в житті це великий стрес.
Хтось швидше адаптується хтось довше.
Мене переселення по країні шандорахнкло так що мама не горюй в психологічному сенсі.
Закордон їхати щоб що?
Заробити? Так я в Україні маю роботу.
Безпека? Я зараз виїхала в більш безпечний регіон.
Освіта і медицина мене влаштовує в Україні.
Огірок та Помідорчик• 22 октября 2024
И я такая же, не хочу никуда уезжать, жду когда этот пздц закончится, чтобы дали уже людям жить по человечески.