Марс атакует• 22 октября 2024
Як люди легко покидають країну, я в шоці.
Я одна така ждуніха закінчення війни, і в надіях що все налагодиться, і щоб тут не літало над головою, я не поїду нікуди?!
ЖонДуан• 22 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И я такая же, не хочу никуда уезжать, жду когда этот пздц закончится, чтобы дали уже людям жить по человечески.
Возможно я пессимистка, но думаю он вряд-ли вообще закончится... Даже если заморозят активную фазу войны...
Пушка заряджена• 22 октября 2024
Ответ дляПопразендовна
Прокурори, держапарат, керівники всіх мастей, голови мсеків, депутати, помічники депутатів, голови пенсійних фондів, керівники будівельних фірм однодневок? Найкращі спеціалісти, з найкращими зарплатами. Вони не виїдуть, поки що
Моєму оточенню не так багато років, щоб стати прокурорами. Заможними можна бути і без хабарів, для цього достатньо мати мізки і володіти рідкісними навичками
JannyMoney• 22 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Я только не пойму, зачем выехавшие так запугивают украинцев и строят апокалиптические прогнозы?
Это какой-то садизм ?
3 года назад мы не представляли, что будем там, где сейчас. Никто не знает, что , где и какие условия будут ещё через 3 года.
Это какой-то садизм ?
Оставшиеся в Украине тоже запугивают уехавших: вот пособия лишат, вот работать погонят...
Я наоборот восхищаюсь людьми, которые живут в таких сложных условиях. В Украине сложнее конечно, но и за границей не сахар.
Попразендовна• 22 октября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Ну звичайно.. Всі вони володіють не аби якими навичками. З9 річні прокурори це діди по вашому?
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Дикість просто якась, хтось життя своє кладе, щоб Україна існувала, а хтось навіть працювати, платити податки тут не хоче, і їде розвивати чужі країни, від своєї відхрестившись.
Спочатку казали бо ракети/шахеди, а тепер вже; здесь жизнь не будет, коррупция, зп копейки.
Більше драми
В якому регіоні країни вам дико що люди їдуть ?:)
Диви яка я пава!• 22 октября 2024
Ответ дляМerida
А где мне быть? Я украинка. Живу в Украине. На какой форум мне? Расскажите, слушаю
Ви ж написали, що виїхали, і що життя у вас 1 і т. д
Фиктивная• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Тобто гори сарай, гори і хата, країна в війні, і відновлювати її після теж ніхто не хоче, звалити і більше не чути про таку непутьову батьківщину?!
Да, а в чем проблема?
Котомафия• 22 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Лишат пособий и все умрут немного разные сценарии, не находите?
Завжди недо...• 22 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я переселенка. І я знаю чому я в Україні.
Бо зміни и в житті це великий стрес.
Хтось швидше адаптується хтось довше.
Мене переселення по країні шандорахнкло так що мама не горюй в психологічному сенсі.
Закордон їхати щоб що?
Заробити? Так я в Україні маю роботу.
Безпека? Я зараз виїхала в більш безпечний регіон.
Освіта і медицина мене влаштовує в Україні.
Бо зміни и в житті це великий стрес.
Хтось швидше адаптується хтось довше.
Закордон їхати щоб що?
Заробити? Так я в Україні маю роботу.
Вам за кордоном дадуть адаптуватися
Пушка заряджена• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Волаю від тих, хто жаліється на корупцію, але платить десятки тисяч $ за виїзд хлопців. До речі, хабарями вивезли чоловіків ті, хто заявляв себе як найліпші патріоти. Є подруга, котра служить, пішла добровільно. Вона реально героїня і патріотка, а не ті, хто ставить прапор на аватарку і вивозить масіка за кордон
Ответ дляДиви яка я пава!
Прочтите ещё раз, что я написала. ВЫЕХАЛА ИЗ КИЕВА
На теле моей мамы 16 шрамов. Один из от перебитой артерии. Считаю, что я не хочу такой участи. И ммею право уезжать.
Так что, теперь мне на форуме быть можно? Фейс контроль прошла?
Пушка заряджена• 22 октября 2024
Ответ дляПопразендовна
Для 26-річної мене - так, діди
Все буде Україна• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Как не прискорбно, но мы еще дрлго не будем жить хорошо, особенно при этой власти. Вы представляете, как будет тяжело восстановить страну? А кто будет это делать? У власти одно дурачье. А для начала войну закончить не плохо бы, но конца не видно;(
Так что, если есть возможность, нужно уезжать, пусть дети наши увидят что-то лучшее...
так отож... люди вже більше втрачають надію і втікають від цих ненажерливих дебілів
JannyMoney• 22 октября 2024
Ответ дляКотомафия
А кто говорит, что все умрут? Мне такое на форуме не встречалось. Мне кажется если рашка решит жахнуть ядеркой, то не по Украине.
Попразендовна• 22 октября 2024
Ответ дляМerida
Ви все правильно зробили. Київ у війні, не найкраще місто. Ви слухали інтерв´ю Залужного?
Диви яка я пава!• 22 октября 2024
Ответ дляМerida
Тема що легко люди кинули країну..і ви тут зі своїм виїхала із києва, життя одне.. ну ж говорять про тих хто легко кинув країну а не змінив регіон
Баба Йога• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Це вже не спрацює, не намагайтеся.
Мій шалений патріотизм закінчився зразу після того, як почали масово людей на вулицях ловити.
Я готова була захищати вільну Україну, але не міні-рашку, в яку наша країна зараз перетворилася.
Ответ дляПопразендовна
Каждый раз ловить па при звуке шахеда, ну его в сраку. Ощущать содрогание дома- ну его в сраку. Не думад, что автор это ощущала. Не наблюдает каждый день дома, которые не восстанавливают. Так и стоят без крыши и верхнего этажа. Не думаю, что она кайфанула от этого. И смеет мне говорить, что я могу делать, а что нет.
Залужного не слушала
JannyMoney• 22 октября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
тема про то, как развести очередной...между уехавшими и оставшимися. Автор дровишек своими рандомными комментами подкинула и сейчас сидит, потирает лапки)
Все буде Україна• 22 октября 2024
Ответ дляОновлена версія
Знаете, не знаю как вы, но выехавшие донатят поболее и почаще нарисованных патриотов. И молчат себе в тряпочку. Флагами не размахивают, ярлыки людям не навешивают, белые пальто не выгуливают.
+1, бачу це по нашій громаді
Марс атакует
• 22 октября 2024
Ответ дляФиктивная
Да, а в чем проблема?
На цьому пропоную і завершити бесіду.
JannyMoney• 22 октября 2024
Ответ дляМerida
Если будет опасно там, где я сейчас, поеду дальше. Жизнь одна
У вашей мамы сейчас все хорошо?
Все буде Україна• 22 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Вам точно, що пора...
ква-ква забули дописати)
Меня много• 22 октября 2024
А я вже втомилась жити в ’історичні часи’. Хочеться просто жити. У вас немає дітей, чоловіка, братів? Чи моле хоч коханця? Котів? У вас нічого не змінилось з війною?
Все буде Україна• 22 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Он семья выехала в Америку от войны и там смерть нашла . Если судьба то …
а на червоне світло теж переходите? Перед поїздом перебігаєте? Чи ето другоє?
Зубная фея• 22 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Вы правы.И остаться в Украине надо мужество и терпение,и уехать заграницу надо мужество и терпение.