Марс атакует• 22 октября 2024
Як люди легко покидають країну, я в шоці.
Я одна така ждуніха закінчення війни, і в надіях що все налагодиться, і щоб тут не літало над головою, я не поїду нікуди?!
Кіна не буде• 22 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Вам точно, що пора...
Я сама це вирішу....
Надаємо робочі місця і немалі податки до місцевого бюджету. ВПО в нас теж працюють .
А виїжджають люди не тільки через обстріли чи окупацію і це логічно
БезникаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляОновлена версія
С 14 дом в оккупации, с 22 Харьков бомбят. Два подростка, мальчику 17
Я не то что выехала, ускакала. Жизнь детей всегда будет у меня в приоритете. Но знаю и тех, кто как вы, не может нигде кроме дома. Поэтому, каждому свое.
Думаете не вернут пацанов с заграницы ? Придумают что то
Апрель Ивановна• 22 октября 2024
Ответ дляНаездница
Ну, ви ж бачите, що саме так. Вони навіть про Батьківщину свою вже пишуть ’в ЭТОЙ стране...’
А що для вас Батьківщина? Для мене це люди і територія.
Я в Україні бо мені надважливо жити серед своїм людей які думають так як і я.
Але коли мова заходить про державу я зла як 100 собак. Мене аж нудить. Від цього відмивання бабла на людських життях на самих високих рівнях.
Мстящий за Зайца• 22 октября 2024
Значить маєте змогу чекати в Україні, маєте чоловіка який забезпечує сім´ю, маєте змогу не працювати і бігати при кожній тривозі в садок по дитину, маєте батьків поруч які можуть замість вас бігати,маєте змогу спати ночами а не рахувати прильоти і визодиг, маєте змогу міняти вікна і двері в будинку 4 рази за літо
Апофиозная• 22 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Херсончик❤️. Я звідти.
Практично всі знайомі з Херсону закордоном
Багато херсонців в Миколаєві, Миколаїв закордон?
Наездница• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Кто мы? Нас скоро уже не будет, если все будет так продолжатся. Погодите, сейчас похолодает, кацапье как начнет ракетами заваливать, то нам всем будет мало места!
Дай бог выжить хоть...
Кто ’мы’ - там написано. Годите сами. Залякувати нас не варто.
Ми вижемо! І Україну збережемо!
Дивне створіння• 22 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Я а Чернигове делаю ремонт в доме и в квартире . Перееду только со своей квартирой и мужем ) . Муж собирается «туда» скоро ехать . Триста дел нужно успеть , голова забита , не до ракет
Ага, это вы так говорите, пока в Чернигове более менее спокойно.
Огірок та Помідорчик• 22 октября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
А вы думаете, война закончится и мы на след день заживем по человечески?
Жизнь по человечески, это без тревог, шахидов и ракет.
Я не о зажиточной жизни писала, а о безопасности.
Дюймовочка• 22 октября 2024
Я так розумію, що у кого є гроші - той виїжджає сім´ями. У кого немає грошей, щоб там облаштуватися - той чекає.
Напишіть, у кого які спостереження?!
З мого оточення збирається тільки одна сім´я - у них і бізнес великий, і статки є.
Напишіть, у кого які спостереження?!
БезникаЯ• 22 октября 2024
Ответ дляДивне створіння
Так что мне волосы рвать и умирать каждый день пока спокойно ?и да , я войну видела не с телевизора , знаю по своей шкуре
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Післявоєнний період це не про безпеку
Апрель Ивановна• 22 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Я висновки роблю зі свого оточення. Одна знайома сім´я в Миколаєві, ще одна в Одессі, і півтора десятки в Германії, Даннії, Норвегії
Дама с собачкой• 22 октября 2024
Для меня это вообще без проблем потому что хочу жить здесь и сейчас, а не ждать когда все закончится и по 2 -3 суток добираться на отдых
Ответ дляМарс атакует
Тобто гори сарай, гори і хата, країна в війні, і відновлювати її після теж ніхто не хоче, звалити і більше не чути про таку непутьову батьківщину?!
Ви точно впевнені, що буде ’після’? Я якраз ні. Хоч і залишаюся, але в налагодиться не вірю, навпаки, знаю, що буде гірше.
В шоколаде• 22 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Не засуджуйте людей. Життя в них єдине і вони мають право жити його щасливо
А про країну як про державу в мене робились рожеві окуляри скельцями всередину.
Я як впо прям добряче відчуваю підтримку держави.
+++++ про впо вообще нет слов((( Ещё и заграница дала и даёт гуманитарку, а чиновники воруют и торгуют, и никто не понёс наказание, а впо шиш.
Огірок та Помідорчик• 22 октября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Післявоєнний період це не про безпеку
Вы жили в послевоенном периоде? Расскажите пожалуйста что можно ожидать?
Мстящий за Зайца• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Оцю єресь , до речі, пишуть лише ті хто не виїхав і вдає з себе щасливого. А сам аж душиться від щастя
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Напишіть, у кого які спостереження?!
У кідстафа своя статистика - риторика одна - поїхали ніщєброди :)
Пушка заряджена• 22 октября 2024
Я з вами. Київ. Коли 24. 02 всі ніби таргани розбігалися хто куди, чекала вдома, навіть поспала пару годин вдень, тільки не додумалася під´єднати інтернет на ноутбук через мобільний телефон, щоб мати змогу працювати. 25. 02 вже була на роботі
Я жила за кордоном задовго до повномасштабної, навчалася за кошт приймаючої країни і мандрувала. Ніде мені не потрібно жити, крім як в Україні.
Я дитина мігрантів, мої батьки з Казахстану. Теж тікали сюди за кращим життям в 90-ті. А по суті проміняли шило на мило. Тому на мою думку, міграція не вихід (звісно, не маю на увазі ситуацію, коли немає куди повертатись, є маленькі діти й т. п)
Колдунья-вещунья• 22 октября 2024
Ответ дляМарс атакует
Що значить відновлювати країну? Якесь ефимерне поняття. Чи хтось у вільній країні працюватиме задарма? А як не задарма, то завжди найдуться люди і будуть працювати/будувати.
Чи закрити кордони і щоб відновлювали за кусок хліба?
Марс атакует
• 22 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Напишіть, у кого які спостереження?!
Навпаки, в кого тут все є, нікуди їхати не збирається.
НаБалКоніХодять• 22 октября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Почитайте книги хоча б - людство це вже проходило
Коротко - економіка в опі , купа зброї та травмованих фізично та морально людей
Найщасливіша• 22 октября 2024
Я хочу, щоб все закінчилося і тоді поїду нарешті в Європу. як туристка, а не як переселенка. Не хочу там жити. Була багато де в Європі і не по разу. Для життя не розглядаю.
Оновлена версія• 22 октября 2024
Ответ дляБезникаЯ
никто в адеквате ребенка не вернет в войну на убой. я как- то верю в снижение призывного возраста до уровня садика
Пушка заряджена• 22 октября 2024
Ответ дляДюймовочка
Напишіть, у кого які спостереження?!
Із мого оточення якраз найзаможніші залишилися. Виїхали переважно ті, хто не нажив тут статків і нічого собою не являє як спеціаліст