Кукусики• 22 октября 2024
Чи можна в операційну йти в своїй піжамі?
Операція на щитовидці, хотіла би вдягти теплу піжаму з вирізом.
Можна?
Чи брати з собою тільки ночнушку/шкарпетки для операційної?
Можна?
Нагайна• 22 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Меня без всего везли в операционную.
сверху накрыли чем-то или так голую по коридорам везли?
ФрекенБок• 22 октября 2024
Ви думаєте, якщо ми скажемо можна, то це буде аргументом саме для вашої лікарні?
Перша леді колгоспу• 22 октября 2024
Зависит от больницы
При операции на щитовидку на Рейтерской меня замотали в их стерильную материю ( на мне были только мои трусы )
Вырезала миндалины ,то была в спортивном костюме в операционной
По гинекологии операция ,то надели одноразовый халат мне
Глаза_в_3_карата• 22 октября 2024
Взагалі-то голу в одноразовому везуть. Зверху ковдра. Всіх навколо менш за все ваші труси цікавлять, чесно
Парасюха• 22 октября 2024
Видаляли щитовидку, була в трусах і шкарпетках. Замоталась в ковдру. На операційному столі лежиш в їх простирадлі. Потім в після операційній вдягнете піжаму. У вас на шиї буде пару днів прив´язана емкість
Глаза_в_3_карата• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
У мене пов‘язка була, без нічого
Парасюха• 22 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У мене пов‘язка була, без нічого
Це видно залежить від об´єму видалення. В нас всі були з ємностями. Добу точно. Потім лікар дивився і знімав. Має бути віддік рідини.
Перша леді колгоспу• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
У меня ничего не было привязано на шее
Перша леді колгоспу• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
У меня просто был дренаж
Глаза_в_3_карата• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
Тотальна ектомія з паращитовидною і лімфовузлами. Заміщення з виділенням рідини не постійне, пару днів періодично підтікало й потому
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляФрекенБок
ні, цікавить досвід інших
дуже мерзну
а на планових операціях не була ніколи, готуюся вперше
тому такі дивні, можливо, питання
дуже мерзну
тому такі дивні, можливо, питання
Парасюха• 22 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так само, ходила з дренажем і ємністю 2 доби. Оперувалась в 3 лікарні. То всі так ходили.
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Автор, можна)
Нехай у вас все пройде вдало.
гарно дякую, сподіваюсь)
Глаза_в_3_карата• 22 октября 2024
Ответ дляКукусики
ні, цікавить досвід інших
дуже мерзну
тому такі дивні, можливо, питання
дуже мерзну
тому такі дивні, можливо, питання
І залізяччя зніміть завчасно
Помилуйте мадам• 22 октября 2024
мені взагалі нічого про одяг не казали. йшла в операційну в халаті, лосінах та шкарпетках. там вже роздяглася по пояс.
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Можно, а если врач будет возмущаться , что нельзя и только в одноразовом наборе , так и скажите, мне на советчице разрешили , все давай оперируй молча
дякую, що приділили час і написали такий великий текст на потіху всім
дуже смішно, зачьот)
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У вас же загальний наркоз, хто потім одяг з вас зніматиме?
я читаю тут теми за останні два роки і після операції, так зрозуміла, везуть в реанімацію, люди мерзнуть, тому таке питання постало.
а я дуже мерзну, вже зараз у флісці і пледом вкутана, можливо терморегуляція вже ніяка, хз
Тоді в реанімації люди голі лежать чи як?
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляПарасюха
а катетер урологічний Вам ставили?
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляКарина250
Им моя теплая ночнушка не подошла, выдали их, длинную лёгкую
ага, ясно
візьму тоді теплу ночнушку з вирізом, не підійде, то я хоч спробувала)
Кукусики
• 22 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
клас) в лосінах навіть)
ясно, залежить від багатьох факторів
Кукусики
• 22 октября 2024
Дівчата, кому робили на щитовидці операції, чи ставили вам урологічні катетери?