Хочу барабульки• 22 октября 2024
Скільки коштує пломба на молочний зуб?
Побачила маленьку дирку в зубі у дочці. 6 років. Скільки це приблизно коштує? Дякую. Київ.
Чорнобаївка• 22 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
Все одно я не знаю хто така Дубнова 🤷♀️
Клініка Дубнової в Києві
Я почитала ваш допис і зразу зрозуміла, що ви в когось із їх лікарів.
Морская свинка• 22 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Клініка Дубнової в Києві
Ні, я в Дніпрі. А хто працював у Дубновоі в Києві Вербицька чи Анна Артемівна?
Чорнобаївка• 22 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
Аня працювала в Києві. Потім повернулася в Краматорськ, а зараз нібито на 2 міста працює в дентал хоум і в Краматорську.
Морская свинка• 23 октября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Вони обидві Анни