Скорая помощь• 18 января 2025
День народження однокласниці 13 р.
Запросили на ДН дочку. Скільки дарувати? Попросили грошима)
Скорая помощь
• 18 января 2025
Ответ длялюблю_тортики
сколько можете позволить
Хотіла 500, дочка каже, що мало. Дарують 1000. Трохи в шоці, тому питаю
Куколка-мяуколка• 18 января 2025
Ответ дляОксана -1f11
Моїй 14, то вона з подружками дарують по 500 грн
Аналогично
люблю_тортики• 18 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
нормально это
КаРаКаТиЦа• 18 января 2025
Нам дарували 1000 і моя ходила на ДН до однокласниць, то теж по 1000 давала
Малая Налегке• 18 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Тоді нехай сидить дома і привітає по телефону.
Малая Налегке• 18 января 2025
Ответ длялюблю_тортики
сколько можете позволить
Адекватні запрошуючі завжди це зрозуміть, інші будуть підбивати сальдо, щоб відбивати затрати
Оце фіфа• 18 января 2025
Моїй дарували і 500, і 1000 різни друзі. Сама вона дарувала подарунки у рамках 500-700 грн. Немає такого, що всі однакову суму дарують
люблю_тортики• 18 января 2025
Ответ дляМалая Налегке
ну вот так и отфильтруют ненужные друзья
Рожайтретьего• 18 января 2025
Якщо святкують в ТЦ, з програмою/атракціонами -то 1000. Якщо просто йдуть посидіти за піцою-500
Малая Налегке• 18 января 2025
А ще, автор, хто попросив грошима?
Батьки, чи сама іменинниця?
Приходьте до мене, любі друзі і подружки, але даруйте мені лише гроші!
Батьки, чи сама іменинниця?
рукиЖимолости• 18 января 2025
Дивлячись де будуть святкувати. Якщо вдома, то 500 норм, якщо десь в ресторані, то від 1000
Шукаю стакан• 18 января 2025
Ответ дляСкорая помощь
Уже 2 года подряд дарим по 1000
Это 25 дол примерно, вроде не много
Но блин , друзей много, и я задолбалась
Это 25 дол примерно, вроде не много
Но блин , друзей много, и я задолбалась
Малая Налегке• 18 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Уже 2 года подряд дарим по 1000
Это 25 дол примерно, вроде не много
Но блин , друзей много, и я задолбалась
Это 25 дол примерно, вроде не много
Но блин , друзей много, и я задолбалась
А що так? Хіба вашій дитині всі друзі дарують менше, ніж 25 доларів?
Шукаю стакан• 18 января 2025
Ответ дляМалая Налегке
Да, деньги не дарят как раз
Папина дочка• 18 января 2025
Куди запросили? Якщо десь в Мак, КФС чи піцерія - 500-700-1000.Чому не спитає в інших подружок? В нас в класі якось однаково всі дарують, незалежно від місця святкування- тисяча+ ще якась приємність, квіти, книга, блиск для губ тощо.
Донька подруги• 18 января 2025
Дочка іде на д.р. теж на 13 років. В конверт 1000, книжку і цукерки (але це вже як плюс від мене). Думаю 1000 достатньо. Але дивитись треба на можливості. 500 теж може бути ок.
Нога на ногу• 19 января 2025
Если просто друзья 1000 грн. Лучшему другу 1500 и чехол на телефон какой он заказал. Детям 13-14 лет.