Мой_ужин• 22 октября 2024

За скільки зараз можна придбати зимові черевики?

Нормальної якості
ГейТуда• 22 октября 2024
Полно разных

Я погнала• 22 октября 2024
За сколько позволяет бюджет в среднем в районе 100€, но если нет возможности- думаю можно найти дешевле
ТихоЯ• 22 октября 2024
3500+-
Пацелуйнитуда• 22 октября 2024
Ходили шукали мамі, то такі щоб в руках не страшно тримати від 5000 грн.
Так точно!• 22 октября 2024
В інтертопі два дня назад зі знижкою були 2600
90x60x90• 22 октября 2024
Купила недавно за 2300
З вишневого садка• 22 октября 2024
Я сьогодні купила за 2 тис. Показала б, але обісруть і я носити не зможу)
Міні-бікіні• 22 октября 2024
Скільки вам років, який стиль? Рекомендую в Інтертопі брати черевички із дитячого розділу, до прикладу Тімберленди вийдуть в два рази дешевше, ніж дорослі, модель та ж :) розміри до 39-го.
Стріляний птах• 22 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Капец .Ви шо
Чудові за 2600 в Районі

Стріляний птах• 23 октября 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
))) покажіть
Я бачила чудові за 2500
Вумна вутка• 23 октября 2024
Купили доньці (39й розмір) у магазині ’взутік’ за 3050 зимові. У них купа всякого в такому діапазоні, подруга доньки купувала позаторік - каже, що якість норм. Інтертоп з цінами від 5000-6000 -8000 занадто багато хоче.
https://vzutik.com.ua/cherevyky-zhinochi-shkiriani...
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Капец .Ви шо
Чудові за 2600 в Районі
Купили за 6800. Мама любить якісне і зручне взуття
Стріляний птах• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Не покажете?
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Не покажете?
Я з мамою не живу)
Стріляний птах• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я з мамою не живу)
Все понятно ви успішна леді і мама заможна пані
Мені і за 2600 гарні черевики
Так точно!• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я з мамою не живу)
І навіть не пам´ятаєте торгову марку взуття чи в якому магазині купили?
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляТак точно!
Що вам дасть ця інформація? Про чуже взуття
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Мені і за 2600 гарні черевики
Відколи зоможність і успішність вимврюється вартістю взуття. Звичайні щоденні черевики.
Стріляний птах• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
За 20 то уже крадії

Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
За 20 то уже крадії
Ні, за 20000 в неї теж є. Чоботи вихідні
Стріляний птах• 23 октября 2024
Ким ви всі працюєте ?
Свекруня• 23 октября 2024
Укр виробництво, шкіра, хутро, від 2 тисяч грн. Якість нормальна. Якщо мембрана, то від 3500
Так точно!• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я запитала торгову марку чи магазин - собі шукаю. Конкретно взуття вашої мами мене не цікавить
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляТак точно!
Ми у Львові. Ви теж? Мамі 70 .
Так точно!• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Ми у Львові. Ви теж? Мамі 70 .
Я в Києві. Але сучасні магазини зазвичай мають сторінки в інтернеті.
а вік вашої мами мені нащо знати?
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляТак точно!
а вік вашої мами мені нащо знати?
В вас однаковий смак з 70 річними жінками? Магазин не мережевий, локальний львівський. Інтернет сторінки немає.
Руколиці, прийміть таблетку
Так точно!• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Руколиці, прийміть таблетку
Я ж не знаю який смак у вашої мами, може і в мене такий. Звідки ви знаєте що нема? Продавці вишиванок на ринку біля ратуші сторінки в соц.мережах мають, касандра ваша має, а магазин якісного взуття немає.
Ніколи не збрешу• 23 октября 2024
Ответ для90x60x90
Купила недавно за 2300
И я планирую.
Тоже видела в районе 2000-2500. Подойду в магазин, померяю
Пацелуйнитуда• 23 октября 2024
Ответ дляТак точно!
Біля Ратуші немає ринку з вишиванками, хто така ’наша касандра ’ мені не відомо, магазин в якому ми купували, немає соц мережі.
Так точно!• 23 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Хто вас так образив?
На свята біля площі продають вишиванки, ваша касандра - львівська марка взуття, у мене смаку може й нема, але то таке, ще є час розвинути. а ви як були нещасним хамлом, так і залишитесь.