Українські банки почали блокувати карти на запит ТЦК. Про це пишуть телеграм-канали Одеси, публікуючи фото повідомлень із банківської програми місцевого жителя.
За наявною інформацією, чоловікові повідомили, що “банк отримав постанову про арешт ваших рахунків” згідно з розпорядженням Мін’юсту.
Установа повідомляє, що адміністративний штраф було виписано Пересипським районним ТЦК.