Галябалована• 23 октября 2024
Самогубство це гріх?
КонхфЭдкаТузик• 23 октября 2024
Ответ дляdeep soul
Расскажите это людям с неперестающими хроническими болями на 10 из 10
Считаю эвтаназию гуманным решением в невыносимых страданиях
Полно эффективных препаратов, купирующих боль.
Уже и марихуану лечебную разрешили.
За границей с такими болями стоит помпа с морфием и люди живут обычной жизнью.
Вот если человек обездвижен, но с сохранным интеллектом, тогда да, его желание уйти из жизни понятно.
Уже и марихуану лечебную разрешили.
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Уже и марихуану лечебную разрешили.
Иногда и морфий уже непомогает в тех дозах что разрешены
Поэтому тут такое
Марихуану то разрешили, то детский лепет, для фибромиалгии, а так конфетки с марихуанной продают открыто « от тревоги» к чему это приведет только, расшатается у всех нервная система
Поэтому тут такое
Напланетянка• 23 октября 2024
Так, звісно гріх.
Але дивлячись з якого приводу вас це турбує...
Ви про відповідальність ’там’, вже після скоєного? Думаю ніхто того не знає.
Але проти рідних та близьких це безумовно гріх. В нас в родині було самогубство рідної людини. Це принесло жахливі страждання чоловіку та дітям, хоча вони вже були дорослі та абсолютно самостійні. Величезна психічна травма. Чоловік взагалі втратив сенс життя та зараз йому дуже важко.
Тому я вважаю, що це більше гріх саме перед рідними, нанести їм такі важкі стражданн, аніж гріх, за який прийдеться нести відповідальність після смерті там
Сиреневая цапля• 23 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В Украине, вроде, большинство православные.
Или уже нет?
Решили быть, как Европа?
Или уже нет?
Решили быть, как Европа?
Я 6 років живу в Польщі, і мене спіткало горе, дочка наклала на себе руки , її відспівував православний батюшка , але нюанси мені розповіли місцеві , коли шукала місце на цвинтарі, і є тут 2 вили католицький цвинтар там все дорожче і державні, там дешевше
Лапка• 23 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Уже и марихуану лечебную разрешили.
Не позбавляють вони болі повністю. Тільки наркоз.
Недавно була свідком, як помирав молодий хлопець від саркоми. Йому кололи все, що можливо було колоти. Він відкричав несамовито сутки у палаті, просив смерті. Чекали медперсонал, як мені сказали, поки саркома не роз´їсть судину , і він помре. Евтаназія була б гуманною в порівнянні з тим жахом.
ПС. Щоб не було лишніх запитань, хлопця привезли з села на останніх днях хвороби, і через брак місця поклали в стаціонар терапевтичного відділення через брак місць. Два сусідніх відділення на верхньому і нижньому поверсі ще дня три відходили від цього жаху.
Сиреневая цапля• 23 октября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Католткт відспівують і без довідки..Священники вчать,що кожна людина в останню мить шкодує за створеним але вже відвернути нічого не може...А шкода за скоєння злочину це покаяння,без якого людина не буде прощеною...
Але не в Польщі
КонхфЭдкаТузик• 23 октября 2024
Ответ дляЛапка
Ужас , конечно.
Саркома вообще самая мучительная и смертоносная.
В хосписе могли бы что-то сделать, в терапии, конечно, нет.
Лапка• 23 октября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ужас , конечно.
Не знаю, на щастя, що колють у хоспісах, але морфій і інші знеболювальні у дозах, щоб витримало серце йому кололи точно до ранку. Всі бояться гріхів, і медики також, не знаючи його по суті ( тільки по древнім писанням). Викривлено все у людській уяві про буття. Недаром кажуть: ’ Хочеш керувати світом - створи свою релігію’.
Маси легко піддаютьсяи маніпулюванню, промивці мізків і т.п.
Ворую вкусняшки• 23 октября 2024
Оно не имеет смысла. Душа все равно будет находиться здесь и мучаться, только сделать уже ничего не сможет, будучи уже в не физическом мире (у меня друг видящий, я с ним много чего прочувствовала и нет сомнений, что жизнь «там» продолжается).
Все мысли о том, чтобы закончить жизнь - не от сил света. Все, что про уныние, нежелание жить - не является здоровым состоянием, это морок. Дух человека никогда не даст ему таких импульсов.
Лапка• 23 октября 2024
Ответ дляПослушная
У самоубийц как правило нет псих.расстройств.
Треба було б ці випадки диференціювати.
Психічно хворі скоюють самогубство через імперативний голос, який їм ввижається. Тобто, це не обдумане рішення.
Доведення до самогубства через обставини, шантаж, погрози - теж можна вважати окремим випадком.
Самогубство через смертельну хворобу і муки теж окремо.
Самогубство незрілих особ, підлітків через вплив соцмереж, різних покидьків суспільства чи то виклик , бахвальство перед іншими, понти ´ я не боюсь смерті’... теж, як би не можна засуджувати.
В суспільстві закладені механізми всього- від народження людини до її самознищення. Хто тут виступає гріхом? Може саме суспільство?
Послушная• 23 октября 2024
Ответ дляЛапка
Треба було б ці випадки диференціювати.
Согласна. Самоубийства бывают разные. Если бы у меня были страшные боли, я за себя не ручаюсь, хотя по возможности буду терпеть.
Ліплю вареники• 23 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Вон основатель Флибусты умер, сделав себе эвтаназию, потому что у него был рак. Грех ли это?
Да Вы что?? Про болезнь знала, про эвтаназию нет
Аж мурашки
Ліплю вареники• 23 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Почитала про Стивера..быстро он решение принял..
А его личность так и не была раскрыта??
Дівчина заглядєніє• 23 октября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
А его личность так и не была раскрыта??
не вроде, ну он русский, жил давно в Германии.
Ліплю вареники• 23 октября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Интересно сколько лет ему было, даже это неизвестно